The WWF is run at a local level by the following offices...
Разом з мільйонами живих істот людство є частиною природи. А її багатство і різноманіття має значний вплив на життя людини. Завдяки природі ми отримуємо чисте повітря, воду, їжу, ліки, відновлюємо життєву енергію та отримуємо натхнення. Але з кожним роком втрачаємо цей колосальний ресурс, який забезпечує наше існування.
Згідно з дослідженням “Жива Планета” 2020, за останні 50 років чисельність популяцій ссавців, птахів, амфібій, рептилій та риб у всьому світі скоротилася в середньому на 68%. Це сталося в основному через зростання населення Землі, пов'язану з цим інтенсивну економічну діяльність та надмірне споживання природних ресурсів.
В Україні не відбуваються системні дослідження видів тварин і рослин, навіть тих, що включені до Червоної книги України. Відтак немає і розуміння реального стану функціональності екосистем, від яких залежить життя і добробут людей. А недосконале природоохоронне законодавство та слабке правозастосування у сфері злочинів проти природи є чи не основною загрозою для диких видів та середовища їх існування в Україні.
Напрям Рідкісні види займається дослідженням і збереженням популяцій та оселищ знакових для України рідкісних видів тварин, зокрема зубра, великих хижаків та осетрових видів риб. Основна увага сфокусована на впровадженні ефективних рішень, щоб зупинити втрати дикої природи в Україні — як на національному, так і на місцевому рівні.