What would you like to search for?Відродимо Україну
© wwf-ua

"Відродимо Україну" — це спільна ініціатива WWF-CEE та WWF-Україна, спрямована на допомогу в реконструкції та віднолвенні України після війни у сталий та сприятливий для навколишнього середовища, біорізноманіття та клімату спосіб.
 

 
В тісній спіпраці з Державою, громадою, різноманітними НГО, донорськими та партнерськими організаціями, ми зосередили свою роботу на чотирьох напрямах:
 
  • Актуалізація природи (Mainstrime Nature) - напрацювання рекомендацій для полісмейкерів. Наші рекомендації мають на меті адвокацію прийняття рішень, що сприяють впровадженню сталого, кліматично-нейтрального, інклюзивного та дружнього до природи процесу Відродження України. 
  • Зелена інфраструктура (Green Infrustructure) - напрацювання та адвокація впровадження сприятливих для природи, біорізноманіття та клімату інструментів планування будівництва інфраструктури.
  • Збереження майбутнього (Incubate for Future) - допомога Державі, громадам та бізнесу прискорювати впровадження позитивних для природи рішень, зокрема стимулювання застосування природоорієнтованих рішень на всіх рівнях розвитку стійких до змін клімату сталого сільського та лісового господарства.
  • Збереження природної спадщини (Save Natural Heritage) - відновлення, збереження та покращення управління критично-важливими оселищами та екосистемами. 

© wwf-ua

 

  • Також наша команда долучилася до розробки врахованих в остаточному тексті Ukraine Facility пропозиції щодо сталості, захисту довкілля та навколишнього середовища;

 

  • Багато з наших пропозицій були влючені до останнього проєкту тексту Ukraine Facility Plane. 

 

  • Нашій команді було висловлено офіційну подяку за рекомендації та надану експертизу An Environmental Compact for Ukraine, що був створений робочою групою високого рівня з питаня екологічних наслідків війни, яку очолюють Андрій Єрмак та Маргот Вальстрем.

Окрім продовження активної адвокаційної роботи, спільно з програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP) ми розпочали роботу над проєктом "Інтеграція збереження біорізноманіття у попереднє планування лінійної транспортної інфраструктури в Україні" у межах проєкту GEF 8.
 

ТИ МОЖЕШ ЗМІНИТИ СВІТ ВЖЕ СЬОГОДНІ!
Ми не можемо повернути час назад та змінити наслідки своєї діяльності. Але якщо ми працюватимемо разом, то здатні попередити ще більші втрати для довкілля і допомогти відновити природу нашої Планети.
Створюй зміни разом з нами!