What would you like to search for?


ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ WWF-УКРАЇНА

© Andreas Beckmann
Андреас Бекманн
(Andreas Beckmann)

Виконавчий директор WWF регіону Центральної та Східної Європи (Угорщина, Румунія, Україна, Словакія, Болгарія). Зусилля об’єднання, в першу чергу, пов’язані з екологізацію законодавства і впровадженням міжнародних проектів у сфері біорізноманіття, збереження лісів та водно-болотних угідь. 

Андреас Бекманн має 20-річний досвід у керуванні програмами WWF у різних країнах Європи. Серед фокусів уваги: залучення бізнесу до практик сталого розвитку і принципів циркулярної економіки, реалізація екосистемного підходу.

Пан Бекманн отримав наукову ступінь з історії, політики і міжнародних відносин та MBA з інновацій та циркулярної економіки.

© M. Łaskawska-Wolszczak
Моніка Ласкавська-Вольщак
(Monika Łaskawska-Wolszczak)

Директор з природоохорони WWF-Польща.

Експерт з охорони морських видів та екосистем. Займається розвитком партнерств та програмами соціального залучення в природоохоронній сфері.

Входить до складу Ради з питань політики співробітництва в галузі розвитку. Географ та соціальний психолог.

© Ганна Вронська
Ганна Вронська

Суддя Верховного Суду, секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського Суду у складі Верховного Суду.

У 2015-2016 роках обіймала посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції, Міністерства екології та природних ресурсів України.
Входила до числа 100 рекомендованих юристів в Україні за результатами дослідження

“Українські юридичні фірми” та дослідження «Юристи України 2010/2011. Вибір клієнта». Автор наукових публікацій з питань конституційного права та актуальних питань чинного законодавства та юридичної практики.