The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Крок до сталого відновлення ґрунтів після розмінування — WWF-Україна розпочав роботу над проєктом RECOVER
WWF-Україна став партнером міжнародного проєкту RECOVER, головна мета якого — сприяти кліматично орієнтованому відновленню агросектору України, забезпечуючи його стійкість та конкурентоспроможність у світі.
Україна — один із ключових експортерів агропродукції у світі завдяки своїм родючим ґрунтам. Проте війна завдала значних втрат сільському господарству: орні землі пошкоджені вибухами та вкриті численними вирвами, а наявність вибухових залишків та важких металів створює серйозні загрози для продовольчої безпеки й сталого розвитку галузі.
Проєкт RECOVER зосереджений на дослідженні природоорієнтованих методів відновлення ґрунтів після розмінування та розробці ефективних стратегій їх очищення. Він покликаний сприяти зміцненню спроможності державних органів та агробізнесу до кліматично орієнтованого відновлення сільського господарства на рекультивованих і розмінованих землях.
У рамках проєкту передбачена робота над гармонізацією української та міжнародної системи нормативно-правових актів і стандартів щодо вмісту забрудників у ґрунті та продукції рослинництва, для безпечного агровиробництва та сталого розвитку галузі. Також буде проведено аналіз методів оздоровлення земель, що зазнали руйнівного впливу війни, та визначення з них найбільш придатних для України. Застосування природоорієнтованих рішень сприятиме не лише екологічному відновленню, а й підвищенню стійкості агросектору до змін клімату.
Проєкт втілюється спільними зусиллями Всесвітнього фонду природи WWF-Україна, Технічного університету Чалмерса та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за фінансової підтримки Шведського інституту.
Дізнатися більше про розвиток проєкту, події, а також можливості співпраці задля кліматично орієнтованого відновлення сільського господарства України запрошуємо на сайт проєкту RECOVER.