The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
WWF-Україна та Філія «Тетерівське лісове господарство» об’єднали зусилля задля втілення сталих практик управління лісами
WWF-Україна та філія «Тетерівське лісове господарство» ДП «Ліси України» об’єднують зусилля задля реалізації цілей Державної стратегії управління лісами України до 2035 року, що передбачає перехід на наближені до природи методи лісівництва, поступову відмову від суцільних рубок та формування стійких до кліматичних змін лісів. З цією метою 16 лютого 2024 року очільники WWF-Україна та філії «Тетерівське лісове господарство» ДП «Ліси України» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.
Домовлено, що сторони концентруватимуть свої дії для накопичення методологічної основи національних настанов з ведення лісового господарства на принципах наближеного до природи лісівництва, зокрема, у Поліському регіоні.
Філія «Тетерівське лісове господарство» має багаторічний досвід проведення рубок головного користування у соснових насадженнях із застосуванням несуцільних способів рубок (вибіркових, поступових). Засноване в 1936 році, підприємство працювало як досвідно-виробниче лісове господарство, накопичивши значний досвід впровадження кращих лісівничих практик. Також у межах лісового фонду Філії виділено кілька об'єктів природно-заповідного фонду задля збереження та відновлення компонентів цінних типових і унікальних природних комплексів.
WWF-Україна має тривалу історію співпраці з філією «Тетерівське лісове господарство» з ідентифікації ділянок природних лісів та надання їм охоронного статусу, ефективного впровадження принципів та критеріїв FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України, зокрема у частині охорони та відтворення особливих цінностей для збереження. Тривалий час вживаються заходи з охорони та моніторингу місць гніздування чорного лелеки, якого занесено до Червоної книги України зі статусом «рідкісний». WWF-Україна підтримує ініціативи Філії, спрямовані на практики лісового господарства, що сприяють збереженню біорізноманіття та забезпеченню соціально-економічних потреб суспільства.