The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Спільний відкритий лист до учасників переговорів щодо триалогу з Україною в рамках Програми COM (2023) 338
WWF вважає, що повоєнні заходи відновлення України мають зосереджуватись не лише на відбудові зруйнованого, а й на інвестиціях у майбутнє. Адже відбудова, – це не лише фізичне будівництво та реконструкція інфраструктури, – це переосмислення наших пріоритетів, цінностей та принципів взаємодії в українському суспільстві.
Ухвалення Положення про Український фонд (Ukrainian Facility) – це рішення, спрямоване не лише на підтримку процесу Відбудови нашої країни, а й на сприяння подальшому впровадженню європейських принципів та цінностей та наближенню до членства в ЄС.
Прозорість та неупередженість у процесах прийняття управлінських рішень державними інститутами, публічний доступ до інформації та залученість інститутів громадянського суспільства до вироблення публічної політики – це принципи, на яких грунтується взаємна довіра між органами державної влади та суспільством. Однією з умов формування такої довіри є обовʼязкове дотримання процедур оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки при реалізації інфраструктурних проєктів відбудови. Дотримання вищезазначених процедур у відповідності до найкращих європейських практик захистить нас від нанесення подальших непоправних втрат довкіллю та біорізноманіттю.
Важливість відображення цих принципів у фінальному документі Ukrainian Facility підкреслена у спільній заяві українських та міжнародних громадських організацій.