The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Our News
У Києві з’явилася крижана скульптура рисі
"Скульптура вагою понад 3 тонни і заввишки майже 3 метри складається з 24 блоків криги. За теплої погоди вона розтане за 3-4 дні. Ця інсталяція — наочний приклад того, як швидко ми можемо втратити безцінні види тварин, — говорить представник організатора Марина Соловйова. — Мета “Моршинської”, яка походить із Карпат, зберегти природу унікального українського регіону. Тож, щоб привернути увагу до цієї теми, ми намагаємося використовувати усі можливі інструменти: від креативних інсталяцій до підтримки системних природоохоронних програм".
Окрім крижаної рисі, яку презентують у центрі Києва, організатори вже за кілька тижнів відкриють у Моршині стаціонарну триметрову скульптуру рисі авторства Петра Гронського, переможця конкурсу "Символ Карпат"*. Ця скульптура стане не тільки новою туристичною атракцією, але й постійним нагадуванням про важливість збереження червонокнижного виду тварин, яких в Україні залишилося близько 500.
"В червні цього року ми розпочали природоохоронну програму “Врятуємо рись”, яка покликана забезпечити сталий захист рисі євразійської – найбільшої дикої кішки Європи, що живе і в Україні, — розповідає керівник напрямку “Рідкісні види” Всесвітнього фонду природи WWF Україна Богдан Вихор. — Протягом 2019-2022 років в рамках програми ми зберемо дані про стан та чисельність популяції рисі в Карпатах і на Поліссі, проаналізуємо управління видом в місцях поширення, а також розробимо національний план дій зі збереження цього рідкісного виду. Щоб в повній мірі реалізувати задумане, критично важливою є підтримка нашої ініціативи соціально-відповідальними компаніями та державою".
© WWF Ukraine
© Inna Hoch / WWF Україна
© WWF Ukraine