The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Осетрові — найвразливіша група видів на землі
Осетрові види риб — справжні релікти минулого, які з’явилися понад 200 мільйонів років тому, коли “володарями” Землі були динозаври. Зовнішній вигляд осетрових з тих пір майже не змінився, тому науковці часто називають їх "живими викопними".
Ці древні мешканці нашої планети можуть важити до 1,5 тонни, виростати до 8 метрів, жити понад століття й долати до 3000 км, щоб знайти місце для нересту.
Хоча осетри пережили динозаврів, сьогодні вони опинилися на межі зникнення!
Міжнародний союз охорони природи (IUCN) визнав осетрових найвразливішою групою видів на Землі: до 23 з 26 видів перебувають на межі зникнення.
В Україні вилов вільноживучих осетрових суворо заборонений!
З 26 видів, що існують у світі, в наших водах історично водились шість: білуга звичайна, севрюга звичайна, стерлядь прісноводна, осетер руський, осетер атлантичний та осетер шип. Усі вони занесені до Червоної книги України. Двоє останніх офіційно визнані зниклими на території України.
Браконьєрство, руйнування природних місць нересту та будівництво гребель, що блокують міграційні шляхи, — основні причини зникнення осетрових з нашої планети.
Осетрові — єдине джерело чорної ікри, яка стала символом розкоші!
Команда WWF-Україна наголошує: один із способів збереження цих прадавніх риб — відповідальне споживання продуктів з осетрових!
Єдиний легальний спосіб насолодитися делікатесом — це осетрина, вирощена штучно в умовах аквакультури (тобто на осетрових фермах). Аквакультура допомагає зменшити тиск на дикі популяції, даючи можливість людям споживати осетрину без шкоди для природних ресурсів і власного здоров’я.
Віддаючи перевагу легальній аквакультурі, ми знищуємо економічну основу браконьєрства, підтримуємо стійке рибальство і гарантуємо екологічну безпеку України.
Дізнайтеся більше, як придбати чорну ікру та осетрину без шкоди для природи і власного здоров'я.