What would you like to search for?

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності

 В Україні та світі лісова злочинність є значною проблемою, яка пов’язана з організованою злочинністю та корупцією. Вона включає в себе незаконну діяльність у лісовій галузі, що охоплює весь ланцюг постачання: від заготівлі (незаконна рубка) та транспортування до переробки, продажу, торгівлі , імпорту та експорту. Кримінальні  злочини, які сприяють такій діяльності, зокрема шахрайство з документами, корупція та відмивання грошей, також відносяться до лісових злочинів. На кожній із цих стадій у порушеннях законів можуть брати участь  представники відповідних компаній та державних контролюючих органів.

 

Для того, щоб краще зрозуміти лісові злочини, виклики в мережі правозастосування та нормативні норми, необхідні для боротьби зі злочинністю на регіональному рівні, WWF-Україна в рамках проєкту “Ініціатива ЄС щодо лісової злочинності" провів комплексний Аналіз прогалин, а на його основі розробив Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності.

 

Кожен елемент ланцюга правозастосування відіграє важливу роль у боротьбі з лісовою злочинністю та має власну місію та обов’язки, що відповідають його природі та функції. З іншого боку, усі елементи є взаємодоповнюючими і мають працювати у тісній співпраці з іншими елементами ланцюга правозастосування, щоб ефективно боротись із лісовою злочинністю. Тому для ясності та зручності рекомендації подаються для кожного елемента ланцюга правозастосування.

Читати повністю

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності

Читати повністю

Рекомендації щодо поліпшення правозастосування у сфері лісової злочинності (English)

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію