What would you like to search for?

Our News

Що має знати й може вміти кожен. Онлайн-курс від WWF-Україна вже відкритий!

Ми відкриваємо навчання на безкоштовному онлайн-курсі “Добробут планети: що має знати й може вміти кожен”. Курс розроблений експертами фонду і колегами по царині, разом із освітньою платформою Prometheus.

Просто і зрозуміло ми говоритимемо про екологію, клімат, біорізноманіття, правила взаємодії людини та природи, вплив війни на довкілля, глобальні екологічні виклики сьогодення, процеси, пов’язані із захистом довкілля, а також інструменти розв’язання екологічних проблем, які може використовувати кожен і кожна.

“Чим більше людей розумітимуть загальну суть екологічних проблем та знатимуть про доступні для них інструменти їх вирішення, тим більше шансів ми матимемо у боротьбі з кліматичною кризою та втратою біорізноманіття, які загострила і прискорює російська військова агресія. 

Також розміння того, що людський добробут напряму залежить від навколишнього природного середовища, посилить запит від суспільства на швидку, якісну післявоєнну відбудову України, яка буде враховувати екологічний компонент”,
– пояснює координаторка молодіжного руху WWF-Україна Катерина Квашницька.

Курс складається з п’ятьої модулів, кожен з яких присвячений окремій темі: 
 1. Основні питання та виклики екології – про термінологію, основні поняття та проблеми.
 2. Зміна клімату та її наслідки –  з чого складається кліматична система, які процеси у ній відбуваються і які фактори на неї впливають, про причини й наслідки сучасної зміни клімату на глобальному рівні та докладніший їхній аналіз вже для України.
 3. Екополітика – про міжнародні процеси, які вплинули на формування екополітики, а також органи, відповідальні за національну екологічну политику в Україні. 
 4. Природоорієнтовані рішення як один з інструментів боротьби зі зміною клімату у найменш стресовий та економічно-вигідний для населення спосіб. 
 5. Як кожен/на може впливати на ситуацію – знайомство зі сталими звичками, які змінюють ваш вплив на планету; екологічними правами та законодавчо закріпленими інструментами, які мають громадяни України. Також говоритимемо про те, як ефективно привертати увагу суспільства до довкіллєвих проблем незалежно від того, ким ви працюєте, або яку експертизу маєте. 
Кожен модуль курсу доступний для вивчення у вашому власному темпі, повністю онлайн та містить: 
 • відеолекції від досвідчених експертів WWF-Україна
 • конспекти
 • інтерактивний глосарій
 • поради для сталого життя
 • тести для самоперевірки
 • додаткові матеріали до лекцій
Усі слухачі, які успішно складуть тестування й отримають не менше 60% від загальної кількості балів, зможуть отримати персональний сертифікат та інші додаткові бонуси від WWF-Україна.

Дізнавайтеся про екологічні виклики сьогодення, інструменти їх подолання та використовуйте ці знання для участі у сталому відновленні країни вже сьогодні.

Посилання на курс на платформі Prometheus 

Курс розроблений командою Всесвітнього фонду природи WWF-Україна в межах проєкту INSURE, який відбувається за фінансової підтримки Швеції.
Курс розроблений експертами фонду і колегами по царині, разом із освітньою платформою Prometheus

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію