What would you like to search for?

Our News

Набір на Лідерську програму WWF-Україна для молоді!

Лідерська програма WWF-Україна – це освітня програма для молодих людей, які зацікавлені у темах екології, природоорієнтованих рішень та громадської діяльності, і бажають розвинути навички для створення власних ініціатив або проєктів. 

Навчання у програмі триватиме 5 місяців та відбуватиметься за модульною системою (2 вихідних дні на місяць) у змішаному форматі: онлайн (у Zoom) та, за сприятливих епідеміологічних умов, – офлайн. 
Перша обов’язкова зустріч учасників відбудеться у форматі офлайн 5-6 березня 2022 в Києві. 

Участь у програмі безкоштовна.

Під час офлайн навчання організатори забезпечують учасників харчуванням, житлом та роздатковими матеріалами, а також, за потреби, відшкодовують проїзд. 
Стати учасником можна, якщо тобі 16-25 років і ти: 
  • Зацікавлений(-а) в тематиці довкілля, клімату, охорони природи

  • Хочеш втілити власний екологічний проєкт або долучитися до такої роботи в команді однодумців

  • Готовий(-а) діяти і гарантуєш свою активну участь у програмі

  • Поділяєш цінності WWF

  • Прошов(-ла) повний курс вакцинації від COVID-19 або на час проведення офлайн-зустрічей матимеш довідку про негативний результат ПЛР-тесту 


Протягом навчання у програмі на учасників очікують тренінги, присвячені лідерству, проєктному менеджменту, довкіллю та клімату, природоорієнтованим рішенням, комунікаціям та іншим екологічним темам. Також, учасники матимуть можливість запропонувати та обрати декілька навчальних тем самостійно!

По закінченню курсу надається сертифікат участі у програмі, а випускники стануть основою спільноти, з якою WWF-Україна разом розвиватиме молодіжну програму та природоохоронний рух далі! 

Подати заявку на навчальну програму від WWF-Україна можна за посиланням: https://forms.gle/cwCMbPcrgENARRhb7 

Кінцевий термін подання заявки: 18:00, 15.02.22

Після етапу відбору учасників за формою, ми сповістимо про результати та наступні кроки для всіх аплікантів.

Лідерська програма WWF-Україна – освітня програма WWF-Україна, яка відбувається в рамках проєкту INSURE: запровадження природоорієнтованих рішень в Порядок денний реформ в України (movIng Nature baSed climate solutions into Ukraine’s Reform agEnda) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida).
 
© David Bebber / WWF-UK
Кінцевий термін подання заявки: 18:00, 15.02.22

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію