The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Our News
У Моршині з’явилася скульптура рисі, щоб привернути увагу до необхідності її збереження
Проєкт Петра Гронського “Відображення“ обрали з понад 100 робіт, запропонованих для встановлення в Моршині. “Ми віримо, що скульптура рисі, яка сьогодні з’явилася у парку Моршина, стане справжньою туристичною принадою маленького міста та нестиме велику амбітну місію: привернути увагу до зникнення червонокнижних видів в Україні, розвивати регіональний туризм та знаходити молодих талановитих українців", — говорить представник організатора проєкту Марина Соловйова.
“Відображення“ — це триметрова скульптура, вагою близько 600 кілограмів. Над її створенням працювала команда з 15 людей, а виробництво зайняло понад 6 місяців. За задумом художника, рись схилилася над струмком і п'є воду. “Як довго без захисту людини рись буде бачити своє відображення у воді карпатського струмка? Саме до такого питання має привести глядачів мій проєкт. Я прагнув створити не фотографічний, а узагальнений образ рисі, який має гармонійно вписатися в ландшафт парку“, — пояснює Петро Гронський.
Рись — найбільша кішка Європи, що трапляється також і в Україні. На жаль, необмежене полювання та вирубування лісів призвели до того, що трапляється вона лише в нечислених лісових районах Карпат і Полісся. Орієнтовна кількість рисей в Україні становить близько 500 особин.
“Збереження рисі в Україні — спільна справа, яка потребує підтримки з боку держави та соціально-відповідального бізнесу, — заявляє Марія Закалюжна, комунікаційний експерт напрямку “Рідкісні види” WWF Україна. — Вже зараз в рамках програми “Врятуємо рись” за підтримки “Моршинська” ми проводимо дослідження чисельності та стану популяції виду. Разом з науковцями на основі цих досліджень розробимо національний план дій зі збереження рисі і будемо домагатися його впровадження на державному рівні”.
Більше про проект www.morshynska.ua/csr
Проєкт реалізується спільно "Моршинська" та WWF Україна.
© Разом за природу
© Разом за природу
© Tomas Hulik