The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Використання геоінформаційних систем і штучного інтелекту для захисту особливо цінних лісів України — нове дослідження WWF-Україна
WWF-Україна презентував нове дослідження — «Використання геоінформаційних систем і штучного інтелекту для захисту особливо цінних лісів України: огляд можливостей, виклики та правове забезпечення».
Використання геоінформаційних систем й штучного інтелекту має вагоме значення для ефективного управляння лісами. Сучасні технології дозволяють моніторити та аналізувати зміни в лісових екосистемах, надають можливість встановлювати причини цих змін, а отримані дані можуть бути використані для прогнозування тенденцій розвитку лісів чи їх деградації в умовах зміни клімату. Щобільше, глобальні продукти моніторингу лісів можна використовувати як джерело доказів, застосовуючи Open Source Intelligence (OSINT), для боротьби з незаконними рубками.
Публікація висвітлює:
- Аналіз глобальних продуктів для моніторингу лісів.
- Нейромережі та машинне навчання для ідентифікації змін лісового покриву.
- Недоліки систем моніторингу змін у лісовому покриві та можливі рішення.
- Правове регулювання використання геоінформаційних систем і штучного інтелекту для боротьби з незаконними рубками в лісах.
Спікерами презентації були:
Петро Дячук, координатор наукової роботи факультету лісового господарства та екології, старший викладач кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Поліського національного університету;
Інна Берднік, консультант Тренінгового центру прокурорів України, професор кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Національного університету «Чернігівська політехніка».
Публікацію підготували експерти на замовлення WWF-Україна в межах проєкту «Smartwood (BBB UI) Build Back Better Ukraine Initiative».
Завантажити повний текст дослідження ви можете нижче.
Поширюється безоплатно. Некомерційне використання дозволено за умови посилання на WWF-Україна. Комерційне використання без попереднього дозволу WWF-Україна заборонено.
