What would you like to search for?

Our News

Значення екологічних коридорів та екозв’язків в Україні

Закарпатська область – критично важлива територія транскордонних екозв'язків, один з найважливіших біокоридорів для міграції великих хижаків між Словаччиною, Польщею, Румунією, Угорщиною та загалом по всій території Карпат.

Також ці території відіграють важливу роль для підтримки стабільної чисельності важливих червонокнижних видів, в першу чергу ведмедя бурого та рисі євразійської. Саме тому цю територію відібрано як пілотну для реалізації міжнародного екологічного проєкту “Захист функціональних можливостей транснаціонально важливих екологічних коридорів басейну річки Дунай” або SaveGREEN.
Мета проєкту створити методики та інструменти для відновлення міграційних шляхів диких тварин, які перетинаються з об’єктами транспортної інфраструктури у Карпатах та гірських масивах Дунайського регіону.

SaveGREEN сприятиме міжсекторальному та транскордонному співробітництву, а також розробці рекомендацій для вдосконалення, відновлення та збереження функціональності ключових екологічних коридорів у Карпатських, Альпійських та Болгарських горах. Фінансова підтримка проєкту: Interreg Danube Transnational Programme та з фондів Європейського Союзу (ЄФРР). 

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію