What would you like to search for?

Our News

Зелену стратегію України створять на Міжнародному форумі сталого розвитку ISF2023 в Києві та Гаазі

Зелена стратегія України — комплексний план дій розвитку з урахуванням впливу на навколишнє середовище, вимог європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного партнерства, а також сучасних викликів. Післявоєнне відновлення України за принципами сталості сприятиме економічному зростанню, пришвидшить вступ країни до ЄС та посилить нашу безпеку.

В межах інтерактивних панельних дискусій форуму за участі топових спікерів обговорюватимуться:

  • виклики та можливості для зеленого відновлення України;

  • вплив глобального зеленого порядку денного та План відновлення України;

  • перехід до зеленої економіки;

  • вимоги міжнародного фінансування до бізнесу в контексті ЄС регулювання;

  • розвиток міжнародного партнерства задля формування стійкої економіки майбутнього;

  • вплив війни на аграрний сектор України та його відновлення.

Дводенний Міжнародний форум сталого розвитку ISF2023 організований Асоціацією експертів зі сталого розвитку, партнером якої є WWF-Україна. Мета події — консолідація зацікавлених сторін, зокрема, бізнес-сектору України та ЄС, міжнародних інвестиційних банків та фондів, а також виконавчої та законодавчої влади для проведення ефективної та практичної дискусії відновлення України на принципах сталості.
 

Експерти WWF-Україна долучаться до роботи форуму, а 21 вересня провідна експертка з питань продовольства та сільського господарства WWF-Netherlands Натасья Орлеманс презентує результати дослідження впливу війни на аграрний сектор України, що було проведено WWF у партнерстві з ASDE.
 

До участі у події  запрошуємо долучитись представників громадських організацій, фінансистів, провідних менеджерів компаній, представників міжнародних урядових та неурядових організацій, політиків. Зареєструватись можна за посиланням.

З повною програмою форуму можна ознайомитись на сайті організатора — ASDE.

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію