The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
"Відродимо Україну" — це спільна ініціатива WWF-CEE та WWF-Україна, спрямована на допомогу в реконструкції та віднолвенні України після війни у сталий та сприятливий для навколишнього середовища, біорізноманіття та клімату спосіб.
- Актуалізація природи (Mainstrime Nature) - напрацювання рекомендацій для полісмейкерів. Наші рекомендації мають на меті адвокацію прийняття рішень, що сприяють впровадженню сталого, кліматично-нейтрального, інклюзивного та дружнього до природи процесу Відродження України.
- Зелена інфраструктура (Green Infrustructure) - напрацювання та адвокація впровадження сприятливих для природи, біорізноманіття та клімату інструментів планування будівництва інфраструктури.
- Збереження майбутнього (Incubate for Future) - допомога Державі, громадам та бізнесу прискорювати впровадження позитивних для природи рішень, зокрема стимулювання застосування природоорієнтованих рішень на всіх рівнях розвитку стійких до змін клімату сталого сільського та лісового господарства.
- Збереження природної спадщини (Save Natural Heritage) - відновлення, збереження та покращення управління критично-важливими оселищами та екосистемами.
-
З початку створення ініціативи, спільно з Boston Consalting Group нами було підготовлено звіт "Україна: Стале кономічне відновлення для людей і природи".
-
Також наша команда долучилася до розробки врахованих в остаточному тексті Ukraine Facility пропозиції щодо сталості, захисту довкілля та навколишнього середовища;
-
Багато з наших пропозицій були влючені до останнього проєкту тексту Ukraine Facility Plane.
-
Нашій команді було висловлено офіційну подяку за рекомендації та надану експертизу An Environmental Compact for Ukraine, що був створений робочою групою високого рівня з питаня екологічних наслідків війни, яку очолюють Андрій Єрмак та Маргот Вальстрем.
Окрім продовження активної адвокаційної роботи, спільно з програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP) ми розпочали роботу над проєктом "Інтеграція збереження біорізноманіття у попереднє планування лінійної транспортної інфраструктури в Україні" у межах проєкту GEF 8.
Створюй зміни разом з нами!