What would you like to search for?

Our News

Рідкісна флора та фауна України у чарівному світі. На екрани вийшов мультфільм “Мавка. Лісова пісня”

2 березня на екрани вийшов очікуваний анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”. 

Під час перегляду світ Мавки буде здаватися вам рідним і знайомим, адже, хоч локації й фантастичні, – за основу мультиплікатори взяли українську природу, зокрема, поліські ліси.

Саме команда WWF-Україна допомогла творчій групі мультфільму заглибитися у природу Полісся та дізнатися більше про рідкісних мешканців українських лісів. 
 
Ще на етапі створення сценарію, наші експерти провели лекції та консультації про тварин та рослини з Червоної книги України для художників мультфільму. 
 
Також, щоб креативна команда майбутньої стрічки відчула атмосферу давніх лісів Полісся, ми супроводжували їх в експедиції у Полісся, зокрема, у Поліський природний заповідник та Поясківський заказник.
 

Учасники не лише поглибили знання про флору та фауну, а й зробили нариси з натури пейзажів, ландшафтів та особливих деталей, які отримали художнє втілення або переосмислення на екрані.

Уважні глядачі помітять 13 видів рідкісної флори та фауни Полісся, які занесені до Червоної книги України: рись євразійську, бурого ведмедя, чорного лелеку, зубра; метеликів Махаона та синявця Пилаона, а серед рослин: дзвоники Кладни, шафран Гейфелів, дрочок крилатий, нарцис вузьколистий, первоцвіт дрібний, підсніжник білосніжний та тис ягідний. Вони мирно співіснують з іншими казковими мешканцями мавчиного лісу, чого, на жаль, ми не спостерігаємо у реальному житті.

шафран Гейфелів
 
“Ми раді, що у мільтфільмі одним з ключових мотивів є важливость та необхідність збереження природи, зокрема, недоторканих лісів і рідкісних видів тварин в Україні. А глибоке занурення команди у це питання дозволило відтворити українську природу з особливим трепетом та увагою”, – поділилася враженнями від перегляду керівник комунікацій та маркетингу WWF-Україна Марія Максименкова

Вітаємо наших давніх друзів із прем’єрою та зичимо щасливої мандрівки для Мавки по світу, адже після України мультфільм вийде у широкий прокат по світу! Показ охопить країни Європи, зокрема, Францію, Італію, Румунію, Угорщину, Словаччину, Болгарію, Чехію,  Хорватію, Велику Британію, та Латинську Америку, Австралію, Нову Зеландію, Південну Корею та інші країни.
 
Так важливо, що саме зараз глядачі по всьому світу зможуть ближче познайомитися з природою України, яка сьогодні стала, зокрема, жертвою нищівної війни. Проте, хоч “Мавка. Лісова пісня” і фантастична казка – ми переконані, що щасливий фінал цієї історії – точно можливий у реальності! 
 
© MAVKA
Уважні глядачі помітять 13 видів рідкісної флори та фауни Полісся
Mavka. Forest song
© film.ua
Хоч локації й фантастичні, за основу мультиплікатори взяли українську природу

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію