What would you like to search for?

Our News

WWF-Україна презентує першу українську Платформу природоорієнтованих рішень

WWF-Україна презентує першу в Україні Платформу природоорієнтованих рішень https://nbs.wwf.ua/

Природа вже створила все для підтримки повноцінного життя людей, тому метою команди WWF-Україна було зібрати та поділитися практичними порадами та методологією, які допоможуть зберегти природу та покращити життя людини.

Природоорієнтовані рішення (nature-based solutions) – це спосіб задовольнити потреби людей та подолати суспільні виклики за допомогою природи у дружній до неї спосіб. Такі рішення приносять користь усім, вони прості та економічно вигідні, допомагають громадам та домогосподарствам легше долати проблеми, пов'язані зі змінами клімату, стихійними явищами, наслідками війни, ризиками, пов’язаними з нестачею води та продовольства. 

Тобто, природоорієнтовані рішення дають можливість розумно використовувати, зберігати, відновлювати природу та одночасно впливати на процвітання людини.Платформа пояснює, що таке природоорієнтовані рішення, які вони бувають та як ми можемо впроваджувати їх у власне сьогодення. Тут ви знайдете найцікавіші та релевантні для України рішення, методології та рекомендації. Вони будуть зрозумілими та корисними як студентам, так і громадам, науковцям та громадським організаціям, мерам міст, представникам державних органів влади та молоді – усім тим, хто об’єднався навколо теми покращення життя людини, сталого підходу до нього,  та відновлення природи України після війни.

Ми розширюємо та постійно поновлюємо інформацію на платформі аби сформувати цілісний підхід щодо впровадження природоорієнтованих рішень, залучаючи бізнес, місцеві громадські організації, об’єднані територіальні громади та молодь для врахування їхнього бачення. Ми віримо у партнерство і хочемо об'єднати зацікавлені сторони та створити надійну основу для співпраці. 

Ми передбачили можливість для спілкування з експертами та форму зворотного зв'язку — кожен може поділитися впровадженими природоорієнтованими рішенням у власному регіоні, місті чи дворі.

Платформа створена у межах проєкту INSURE за фінансової підтримки Швеції та в партнерстві з українськими та міжнародними експертами.
 
NBS Platform
Платформa природоорієнтованих рішень

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію