What would you like to search for?

Our News

WWF-Україна долучився до розробки всеукраїнського уроку до Дня Землі

Всесвітній фонд природи WWF-Україна, телеканал ПЛЮСПЛЮС та Громадська спілка “Освіторія” об’єднали зусилля, щоб разом розробити всеукраїнський відкритий урок до Дня Землі 2021 — “З турботою про Землю”. Урок піднімає питання бережливого ставлення до природних ресурсів та навколишнього середовища, вчить визначати взаємозв’язки між природою та людиною, розповідає про корисні екозвички.
 
В основу уроку лягли епізоди про ліс та дерева анімаційного проєкту ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Це  короткі повчальні історії для дітей про шкоду, яку ми завдаємо довкіллю кожного дня, не помічаючи цього, та як цьому можна зарадити. Методологією та покроковим створенням вправ для уроку займалася Освіторія, а експерти WWF-Україна допомогли визначитися з основними темами, щоб контент уроку висвітлював актуальні проблеми довкілля в Україні. Вирубка дерев та часті пожежі у лісах, виснаження ґрунтів через недосконалі сільськогосподарські практики, зростаючий дефіцит води через руйнування природних територій — лише деякі зі шкідливих факторів впливу на екологічний стан в нашій країні. Саме тому дітям та їхнім батькам варто знати про головні чинники екопроблем та доступні кожному кроки, які допоможуть покращити стан природного середовища.
 
Місія WWF полягає в тому, щоб побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою, коментує Олександра Ярова, експертка з комунікацій WWF-Україна, Людство має багато в чому змінити свої взаємини з природою, щоб і надалі мати можливість користуватися усіма її благами. Починати формувати таке екологічно свідоме і відповідальне суспільство найкраще змалечку. Тому експерти WWF-Україна радо долучилися до створення уроку до Дня Землі та поділилися простими порадами сталого життя, які допоможуть кожному учню дбати про нашу планету”.
 
Завдяки професійному та сучасному підходу до навчання дітей було створено цікавий, розважальний та насичений корисною інформацією про екологічні проблеми та шляхи їх вирішення урок.
 
Всеукраїнська онлайн-прем’єра відкритого уроку “З турботою про Землю” відбудеться у Всесвітній день Землі, 22 квітня, четвер, о 10:00 – діти матимуть змогу взяти участь у реальному часі. Проте, матеріали для проведення уроку, які включають презентацію, методичні поради та епізоди ЕКО ПЛЮСПЛЮС, будуть доступні для вчителів на спеціальній веб-платформі з метою подальшого використання як під час дистанційних уроків, так і у класі.
Всеукраїнський урок до Дня Землі

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію