The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Як зберегти ліс за допомогою процедури ОВД?
Оцінка впливу на довкілля (ОВД) — одним з найпрактичніших інструментів впливу громадськості на прийняття рішень у лісовій галузі, який дає змогу врахувати інформацію про цінні, з екологічної або соціальної точки зору, ділянки лісу під час планування рубок.
ОВД представляє собою процедуру, під час якої лісокористувач (лісгосп, нацпарк або будь-яка інша юридична особа, яка має право власності на ліс) зобов’язаний оцінити вплив майбутніх рубок на довкілля. У процесі процедури лісокористувач проводить дослідження впливу планованих рубок на ґрунти, водні ресурси, атмосферу, флору та фауну, клімат, добробут місцевих громад та інші аспекти довкілля.
Результати такого дослідження є публічними, а будь-хто з громадян може надати власні коментарі чи зауваження до планованих рубок чи проведеної оцінки впливу. У результаті, Міністерство захисту довкілля аналізує проведену оцінку та усі отримані пропозиції громадськості. На основі цих документів Міндовкілля може дозволити, заборонити або обмежити плановані рубки.
Детально про те, як звичайному громадянину взяти учать в процедурі оцінки впливу на довкілля, WWF-Україна розказав у покроковому алгоритмі дій "Як зберегти ліс за допомогою процедури ОВД?".

