The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Всесвітній фонд природи WWF — одна з найвпливовіших та найбільших незалежних природоохоронних організацій у світі, що нараховує понад 5 мільйонів прихильників і має представництва у більш ніж 100 країнах світу.
Місія WWF полягає в тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біорізноманіття планети; раціонального використання природних ресурсів; зменшення забруднення та марнотратного споживання.
Основні напрями, у яких працює WWF, — охорона лісів, прісноводних водойм, морів та океанів, збереження видів флори та фауни, мінімізація використання токсичних речовин, зміна клімату.
-
Ми незалежні, глобальні та аполітичні.
-
Ми використовуємо найбільш сучасну наукову інформацію для вирішення проблем та критично оцінюємо всі дії організації.
-
Діалог, як спосіб уникнути небажаного протистояння.
-
Шукаємо конкретні рішення природоохоронних проблем шляхом поєднання польових проектів, стратегічних ініціатив, підвищення кваліфікації та учбової роботи.
-
Ми залучаємо місцеве населення до розробки та виконання польових програм, поважаючи їх культурні та економічні потреби.
-
Ми будуємо партнерські відносини з іншими організаціями, урядами країн, місцевими громадами та діловими колами для підвищення ефективності діяльності WWF.
-
Ведемо діяльність найбільш ефективним шляхом та використовувати кошти, надані донорами, з найвищою відповідальністю.
З 1998 року WWF реалізовував проєкти в Україні, присвячені збереженню, відновленню та сталому управлінню ресурсами у двох екорегіонах — Дунайському та Карпатському, які занесені WWF у перелік найцінніших природних регіонів світу (WWF Global 200).
За 20 років програма стала важливим рушієм покращення стану навколишнього середовища в регіоні та активно співпрацювала з міжнародними партнерами, місцевими урядами та зацікавленими сторонами.
WWF-Україна є учасником Української кліматичної мережі та робочих груп при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів::
-
Робоча група з розробки Державної стратегії управління лісами до 2035 року
-
Робочої група з розроблення Стратегії адаптації до зміни клімату України на період до 2030 року
-
Робоча група з розроблення проєкту Стратегії охорони біорізноманіття до 2030 рокуРобоча група з розроблення проєкту закону про внесення змін до Закону України "Про Червону книгу України"