What would you like to search for?

Our News

WWF-Україна розробив відкритий онлайн-курс “Добробут планети: що має знати й може вміти кожен”

Добробут людини напряму залежить від якості природного середовища. Водночас природа також потребує нашої підтримки й допомоги у сталому відновленні з урахуванням наслідків зміни клімату та стійкості екосистем. Саме тому WWF-Україна спільно з платформою онлайн-освіти Prometheus розробили відкритий освітній онлайн-курс: "Добробут планети: що має знати й може вміти кожен"! Цей курс містить базові знання про екологію, клімат, біорізноманіття, правила взаємодії людини та природи, вплив війни на довкілля, глобальні екологічні виклики сьогодення та інструменти їх подолання. 

Певно ви задавали собі хоча б одне з цих питань: Що таке біологія та біорізноманіття? Яке їхнє значення для людства? Що таке зміна клімату й чому ця тема нині набула такого широкого розголосу? Як війна впливає на довкілля? Що може забезпечити сталий економічний розвиток нашій країні? 
 

У курсі "Добробут планети: що має знати й може вміти кожен" ми дамо відповідь на кожне з цих запитань! Та навіть більше: ми обговоримо шляхи розв'язання цих проблем і розкажемо про інструменти впливу для вирішення довкіллєвих проблем, які доступні кожному та кожній! Окремо, ми поговоримо про природоорієнтовані рішення спосіб задовольнити потреби людей та подолати суспільні виклики за допомогою природи у дружній для неї спосіб.

 

До розробки курсу разом з експертами з WWF-Україна долучилися представники громадських організацій: експерти з питань екополітики, клімату, агросектору, фахівці водного та лісових напрямів, експерти з комунікацій. У межах курсу ви дізнаєтеся не лише визначення довкіллєвих проблем, але й ознайомитеся з ефективними інструментами їхнього вирішення, що включають:
 

  • екологічну політику
  • природоорієнтовані рішення 
  • правило 6R / сталі звички
  • екологічні права та обов'язки 
  • правила комунікації довкіллєвих тем 
 

Курс стане у пригоді як початківцям, які дбають про довкілля та майбутнє нашої планети, так і досвідчених ековолонтерів та активістів. 


Зареєструватися: bit.ly/3wPDYpB

Курс розроблений командою Всесвітнього фонду природи WWF-Україна в межах проєкту INSURE, який відбувається за фінансової підтримки Швеції. 

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію