The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Національний звіт щодо правопорушень проти дикої природи 2015-2020
Експерти зібрали та проаналізували інформацію більш ніж 400 кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних з дикою природою, зокрема видами, що охороняються. Це дало змогу сформулювати рекомендації для ефективної протидії таким правопорушенням. Зокрема, стала очевидною потреба у збільшенні спроможності правоохоронних органів (поліції, слідчих, спеціалізованих органів тощо), які працюють на місцях, та у суттєвих змінах національного законодавства.
Національний звіт щодо злочинів проти дикої природи стане у пригоді як працівникам правоохоронних органів, суддям, так і студентам відповідних спеціальностей, природоохоронцям, журналістам”.
Про проєкт SWiPE
SWiPE або “Ефективне розслідування злочинів проти дикої природи у Європі” — це міжнародний проєкт, що об’єднав зусилля команд WWF та партнерів в 11 країнах Європи, а саме у Румунії, Сербії, Словаччині, Угорщині, Україні, Польщі, Болгарії, Боснії й Герцеговині, Хорватії, Іспанії та Італії.
Мета проєкту — стимулювати попередження та істотне зниження кількості незаконно знищених особин диких видів в Європі, покращити експертизу, міжвідомчу і транскордонну співпрацю відповідних органів влади, а також сприяти збільшенню кількості зареєстрованих та розслідуваних правопорушень проти дикої природи. Деталі про роботу проєкту на міжнародному порталі https://stopwildlifecrime.eu/.
Проєкт фінансується: European Commission LIFE. Провідний партнер: WWF-Болгарія.
Читати повністю
Національний звіт щодо правопорушень проти дикої природи 2015-2020