What would you like to search for?

Our News

WWF Україна та Галерея ЛАВРА залучають арт-спільноту до захисту природи

Всесвітній фонд природи WWF Україна та Київська муніципальна галерея мистецтв ЛАВРА оголошують старт Всеукраїнського арт-проєкту СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020. З одного боку це відкритий конкурсний відбір робіт від митців, які працюють у різних напрямах та жанрах мистецтва contemporary живопис, графіка, скульптура, фотографія, відео-арт, інсталяція. З іншого заклик арт-спільноти до державних діячів, бізнесменів, кожного з нас про необхідність сміливих дій заради життя в гармонії зі світом вже у 2020 році. 

Прийом заявок в конкурсну частину триватиме з 20 січня до 25 лютого 2020 року. Результатом стане масштабна всеукраїнська виставка робіт переможців в Галереї ЛАВРА, запланована на початок березня цього року. В конкурсі передбачені основні номінації від Галереї ЛАВРА, WWF Україна, а також спеціальна премія Vogue’s Choice від партнера проєкту – журналу Vogue UA. 

Крім того, спільно з Київським метрополітеном буде проведено окремий відбір учасників, роботи яких  експонуватимуться на станціях “Майдан Незалежності” та “Театральна”. 
 
Проєкт з'явився саме зараз не випадково. 2020 рік – рік глобальних подій, які здатні значно прискорити сталий (дружній до природи) розвиток усіх напрямів людської діяльності. Він розпочнеться 21 січня у Швейцарії з Всесвітнього економічного форуму, тема якого – Партнери заради згуртованого та сталого світу, а також з перегляду Цілей сталого розвитку ООН на наступне десятиліття. 
 
“Рішення та угоди, що будуть прийняті цього року на глобальному рівні торкнуться України. Нам важливо бути не просто готовими до трансформацій на користь сталого життя, але й стати їх лідерами. Без сміливих дій та пріоритетної інтеграції екологічних факторів у кожну галузь економіки, бізнес-практику та індивідуальне життя, ми погоджуємось на значні соціальні та економічні ризики вже у наступні десятиліття”, – коментує Олена Тарасова-Красієва, директорка Всесвітнього фонду природи WWF Україна. 
 
“Ми прагнемо, щоб проєкт став кроком у розвитку взаємин між мистецтвом, людиною і навколишнім середовищем. І запрошуємо підтримати розмову, яку постійно відкладаємо на потім... Про те, щоб розпочати зміни з себе, почати діяти та жити як частина великого організму планети”, – ділиться Тетяна Міронова, директорка Київської міської Галереї мистецтв ЛАВРА.

“Протягом багатьох років журнал Vogue UA не лише висвітлює фешн-тренди, але й опікується мистецькими проєктами і відкриває нові імена на арт-небосхилі. Крім того, однією з головних цінностей прийдешнього десятиліття ми обрали для себе тему sustainability i відповідального ставлення до довкілля зокрема. Саме тому ми охоче беремо участь у Всеукраїнському проєкті СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020, мета якого суголосна з нашими цінностями, і будемо щиро раді віддати нашу нагороду Vogue’s Choice найталановитішому конкурсанту” – зазначає Пилип Власов, головний редактор журналу Vogue UА.

До складу експертного журі основного конкурсу увійдуть Тетяна Міронова – директорка Київської міської галереї мистецтв ЛАВРА; Олена Тарасова-Красієва – директорка Всесвітнього фонду природи WWF Україна; Віктор Сидоренко – директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України; Пилип Власов – головний редактор журналу Vogue UA. 
 
Подача заявок на участь за посиланням: https://tinyurl.com/vuox59b 
Куратор - Юлія Нужина

Проєкт реалізується за сприяння Mironova Foundation, підтримки журналу VOGUE.UA та Київського метрополітену. Айдентику проєкту розроблено брендинговою агенцією GRAagency.
Всеукраїнський арт-проєкт СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020 – це заклик арт-спільноти до державних діячів, бізнесменів та кожного з нас, сміливо діяти заради життя в гармонії зі світом вже у 2020 році
Прийом заявок в конкурсну частину триватиме з 20 січня по 25 лютого 2020 року

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію