What would you like to search for?

Our News

Почуйте "Голос води", створений спільно з THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY

23 березня, до міжнародного Дня Води, вперше прозвучить симфонія, створена природною водою спільно з відомими українськими музикантами THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY. Музичний арт-перформанс "Голос води" відбудеться на Контрактовій площі у Києві. Він буде підтриманий живим виступом усіх учасників проекту і масштабним світловим шоу від Front Pictures.

Щоб передати могутність води спеціально для проекту "Голос води" були створені унікальні музичні інструменти, на яких свою мелодію грає жива природна вода карпатських водоспадів, гірських річок і озер."Вода — це душа Карпат і головний двигун у нашій музичній композиції. Участь у "Голосі води" важко назвати роботою,поділився композитор і саундпродюсер проекту Євген Філатов/ THE MANEKEN — Я пишаюся тим, що став одним із творців такого нестандартного і цікавого проекту "Голос води", який тепер почує весь світ".

Окрім цього, в кліпі зображено 12 природних куточків Західної України. Кожен із музикантів вибрав свій куточок, близький йому за настроєм і світовідчуттям. Так, наприклад, KATYA CHILLY сподобався Манявський водоспад, DAKHA BRAKHA обрали Стежку Довбуша біля Яремчі. А ONUKA і THE MANEKEN — Свидовецький хребет, озеро Догяска.

Україна в цілому є дуже маловодною країною, з великим дефіцитом поверхневих вод, причому, здебільшого, невисокої якості. Ці проблеми значно загострюються в умовах змін клімату, що веде посилення посух, тощо. 

"Карпати — цінний з точки зору біорізноманіття куточок України. Саме тут збереглися старовікові ліси та праліси, мешкають найбільші хижаки Європи — ведмеді і рідкісні рисі. 
Регіон є багатим і на водні ресурси — численні потічки та річки різного розміру, великі підземні запаси мінеральних вод, також роблять його унікальним. Саме тому збереження дикої природи Карпат, як тваринного та рослинного світу, так і збереження лісових і водних ресурсів є не тільки великим вкладом у збереження природи України, а й у збереження європейського довкілля в цілому”, — розповідає Василь Костюшин, координатор природоохоронної діяльності WWF Україна.

Частина коштів від продажу лімітованої серії мінеральної води "Моршинська" "Голос води" буде спрямована на програми з відновлення екосистем Карпат Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

Приходьте й почуйте першу симфонію, створену самою водою і людьми!

Де: Контрактова площа
Коли: субота, 23 березня о 19:30
Вхід вільний. Живий звук.
© Morshynska
Почуйте "Голос води", створений спільно з THE MANEKEN, ONUKA, DAKHA BRAKHA і KATYA CHILLY
Гірський масив Свидовець
© www_joelleclaire_photography
Свидовецький хребет в Карпатах

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію