“Дім для рисі” переміг у конкурсі ООН Partnership for Sustainability Award 2018 | WWF ukraine
“Дім для рисі” переміг у конкурсі ООН Partnership for Sustainability Award 2018

Posted on 07 December 2018

Анімаційна студія “Анімаград” спільно зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні здобули перемогу з проектом “Дім для рисі” в ініційованому Глобальним Договором ООН в Україні конкурсі Partnership for Sustainability Award 2018 за сталі партнерства у категорії “Планета”. 6 грудня відбулась урочиста церемонія нагородження.


“Дуже приємно і зворушливо перемогти у такому конкурсі. Визнання нашої праці надихає докладати ще більше зусиль, тож ми продовжуємо активно працювати над проектом “Дім для рисі”, та розвивати екологічний напрямок у рамках анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”. Запрошуємо усіх, кому небайдужа доля існування прекрасного виду євразійської рисі в українських лісах, долучатися до нашої благодійної акції, адже це відкритий майданчик, де кожен може стати учасником. Дякуємо нашому партнеру WWF в Україні за ефективну співпрацю. Поділяючи спільні цінності і маючи спільну мету — наше партнерство надзвичайно потужне”, — озвучила продюсер “Мавки” Ірина Костюк.  

“Рись — найбільша кішка не лише України, але й Європи. Сьогодні, за даними фахівців, в Україні зустрічається близько 400 особин, зокрема в Українських Карпатах і на Поліссі. Бізнес має значний вплив на наш світ, і на дику природу також. Ми бачимо як з кожним роком в Україні зростає кількість організацій, для яких термін "відповідальний бізнес" — це не порожній звук, а частина корпоративної культури. Співпраця з такими організаціями є пріоритетною для WWF в Україні. Ми вдячні нашому партнеру — студії "Анімаград" — за ініціативність та спільні зусилля для  захисту дикої природи в Україні", — відзначила Міла Арсенюк, менеджер з маркетингу та комунікацій WWF в Україні.

Партнерство з WWF в Україні та анімаційної студії “Анімаград” розпочалося більше року тому в рамках роботи над анімаційним фільмом “Мавка. Лісова пісня”. Креативна команда і продюсери фільму разом з фахівцями WWF в Україні здійснили експедицію у старовікові ліси Полісся, що стало відправною точкою у спільній діяльності і принесло корисний досвід обом сторонам. Крім того, спеціалісти WWF проводили лекції і консультації для творчої команди, зокрема для художників проекту “Мавка. Лісова пісня” про тварин та рослини, що занесені до Червоної книги України, які заселятимуть ліс Мавки. Таким чином, кожен глядач зможе дізнатися про рідкісні та вимираючі види тварин і рослин, які потребують нашого захисту.

Мета проекту “Дім для Рисі” — допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Рідкісний вид рисі занесений до Червоної книги України, її існування в українських лісах вкрай важливе не тільки для нашої країни, але і для всієї Європи. Для проведення досліджень популяції євразійської рисі на Поліссі спільно з лісництвами — з метою розпочати роботи з поліпшення умов в ареалах проживання рисей — відбувається збір коштів в рамках акції “Дім для рисі”. Збір грошей відбувається під час запуску комерційних форматів бренду (Всесвіту) «Мавки» — книжок, шоу, виставок, колекцій прикрас — присвячених анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня». Частина коштів від покупки продукції перераховується на рахунок акції і акумулюється на платформах WWF в Україні.

“Спільно з Київським будинком книги вже видано серію книг “Лісова пісня”. З кожного проданого примірника серії відраховуються кошти на рахунок акції “Дім для рисі”. Також, разом із ювелірним домом “OBERIG JEWELRY”, створено прикрасу - кулон “Мавчин Оберіг”, який теж є частиною благодійної справи — частина коштів від продажу Оберега спрямовується на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі. Акція “Дім для рисі” буде проходити до і після прокату мультфільму — гроші збиратимуться під час запуску всіх форматів бренду (Всесвіту) “Мавки”, тож у нас масштабні і довготривалі плани”, — поділилася креативний продюсер “Мавки” Анна Єлісєєва.

Кожен може приєднатися до нашої акції “Дім для Рисі”! Деталі на сайті.
UN Partnership for Sustainability Award 2018
© Mavka
Дім для рисі
© MAVKA
Рись євразійська
© Staffan Widstrand / WWF