Розшукуємо активістів Лісової Варти! | WWF ukraine

What would you like to search for?

Our News

Розшукуємо активістів Лісової Варти!

Приєднуйся ;-)

18-19 березня у Львівській області та 1-2 квітня у Київській відбудуться чергові тренінги в рамках проекту «Лісова варта». На них ми навчатимемо, як розібратися у вирубках, які з них законні та незаконні, та як їм протидіяти. Ми шукаємо ініціативних людей, активістів, яким небайдужа доля лісів, які:
 1. Готові й хочуть інвестувати свій час у збереження лісу
 2. Будуть братися за аналіз документації по планам рубок і шукати потенційно проблемні ділянки
 3. Готові виїжджати в ліси Київської та Львівської областей і йти кілометри болотами та хащами у пошуку проблемної ділянки
 4. Готові до відвідин контор лісових господарств
 5. Готові до кропіткої роботи по вимірюванню дерев чи пошуку рідкісних видів тварин та рослин
 6. Головне, які здатні проявляти власну ініціативу у всьому вищезазначеному!
Якщо Ви відповідаєте вище переліченим пунктом – впевнені, ми добре спрацюємося!
На тренінгу ми навчимо, як аналізувати інформацію по планам рубок, як розбиратися в лісових картах, навчимо головним ознакам порушень, алгоритму дій у разі їх виявлення та де шукати види Червоної книги і які це власне види.

Якщо ви журналіст/ка і просто хочете краще розібратись у тематиці, тоді не поспішайте зголошуватись. Пізніше ми плануємо провести окремий тренінг на лісову тематику для журналістів-розслідувачів.
Прочитали і у Вас загорілися очі? Мерщій  до нас ;-)

Ми будемо відбирати на участь у тренінгах, тож напишіть короткого мотиваційного листа координатору волонтерів WWF Андрію Плизі на пошту aplyha@wwfdcp.org із темою «Лісова варта Київ» або «Лісова варта Львів», залежно від міста/області, в якій ви проживаєте або куди Вам ближче. Всі запитання – на ту ж пошту)

P.S.
 • Якщо для Вас тренінг є просто цікавим способом проведення часу;
 • Ви маєте дачу біля лісу, де чомусь рубають ліс і вам це просто не подобається;
 • Ви просто вважаєте себе «зеленим» активістом і вас цікавлять всі зелені ініціативи;
 • Ви просто любите кататися велосипедом по лісу;
 • ….. але не відповідаєте пунктам 1-6 – не марнуйте свій і наш час на тренінгу ;-)
Доєднуйтесь до груп Лісова варта та Волонтери WWF в Україні й допомогайте, долучаючись до різноманітних виїздів та інших ініціатив.

Проект «Лісова Варта» реалізується з метою розвитку систему громадського контролю за суттєвими лісопорушеннями (Лісова варта) та навчити громадських активістів визначати незаконні рубки й протидіяти їх проведенню. Таким чином проект сприятиме підвищенню ефективності управління в секторі лісового господарства та правоохоронних органів. Проект здійснюється за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні.
wwf.panda.org/forestwatch

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію