What would you like to search for?

Our News

Переваги велосипедів

Спробуйте, Вам сподобається! ;)

Година Землі разом з відомими людьми України запустила Естафету добрих справ. Щоб надихнути Вас на добрі справи заради Планети, волонтери Години Землі підготували серію статей про те, що дають ті чи інші наші вчинки природі. Читайте, надихайтеся, дійте!

В містах України з’являється все більше і більше велосипедистів, Ви мабуть помітили?! Отже, переваги велосипеда перед машиною стають очевидні багатьом. Давайте роздивимось їх детально.

1. ВЕЛОСИПЕДИ НА ЗАХИСТ ПРИРОДИ
Одна з найважливіших причин того, що велосипеди кращі за машини - вони більш сприятливі до оточуючого середовища. Вони не виділяють жодних продуктів горіння, ані вуглекислого газу. Велосипеди не створюють такого шуму на дорогах, а отже, менше заважають птахам, тваринам і нам, людям. 

2. ЕКОНОМІЯ
Коли Ви крутите педалі, Вам немає чого перейматися про гроші на бензин. Взагалі ніколи. Заряджати енергією потрібно лише своє тіло. А про це детальніше...

3. ФІЗИЧНІ ВПРАВИ
Скажіть чесно, які вправи Ви робите, сидячі в машині, як покращуєте свій фізичний стан? Керуючи велосипедом, все відбувається само по собі. Ви тонізуєте м’язи, особливо ікри, стегна і сідниці, просто крутячи педалі! Фітнес – неодмінний плюс. До всього, це ще й весело.   

4. ПАРКОВКА
Ви знаєте, що можете вмістити принаймні 10 велосипедів на одне паркувальне місце? Вам більше не доведеться нарізати круги задля пошуку місця для своєї машини. Єдине – будьте пильні і не лишайте Ваш байк під ненадійним замком. 

5. СПІЛКУВАННЯ
Користування велосипедами веде до знайомства з новими людьми. Ви можете зупинятися по дорозі і перемовлятись з людьми, що рідко вдається з вікна машини. У Вас є можливість приєднуватись до велоаматорів, їздити разом у походи і покатушки, приймати участь у велорухах і... знаходити нових друзів!

6. ВОНИ ДЕШЕВШІ
Велосипеди набагато дешевші за машини. Навіть найкрутіші і за сьогоднішнім курсом долару, вони все одно коштують в рази нижче за автомобілі.

7. ТАК ШОЛОМАМ, НІ СТРАХУВАННЮ
Ви маєте бути у безпеці за кермом велосипеда, тож вдягайте шолома. Для машини Вам довелось би купувати страховку. Велосипед потребує лише справних ліхтариків, набір інструментів і шолом.
 
Як Ви побачили, у велосипеда дійсно є багато переваг. Чому б ними не скористуватися? ;)

Даний текст є адаптованим перекладом наступної статті.

Переклад: Ольга Скосаренко

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію