The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Вода як бізнес-актив: WWF запускає Центр знань про раціональне управління водними ресурсами
WWF Центральної та Східної Європи запускає Центр знань про раціональне управління водними ресурсами — платформу, яка покликана допомогти бізнесу розпочати або вдосконалити свій шлях до сталого використання води.
Чому питання раціонального використання водних ресурсів повинно бути у фокусі уваги вашого бізнесу?
Те, як ваша компанія управляє водою, безпосередньо впливає на громади, екосистеми та інших водокористувачів у вашому водозбірному басейні. Аналогічно дії інших водокористувачів у межах одного водозбірного басейну впливають на ваш бізнес, громади та екосистеми, які залежать від води. Незалежно від того, чи вони поруч, чи далеко, водні проблеми стосуються кожного. Саме тому співпраця відіграє ключову роль у зменшенні ризиків та забезпеченні довгострокової стійкості.
Ризики, пов’язані з водою, часто ігнорують — допоки вони не спричиняють перебої в ланцюгах постачання, не збільшують операційні витрати та не ставлять під загрозу стабільність бізнесу. Щоб не діяти "після пожежі" — дійте на випередження та готуйтеся заздалегідь.
Регуляторні вимоги посилюються — і це лише початок.
Компанії, які реагують вже сьогодні, матимуть фору: зможуть вчасно адаптуватися до нових правил, уникнути бюрократичних пасток і штрафів, зокрема пов’язаних із:
- Директивою зі звітування про корпоративну соціально-екологічну відповідальність (CSRD),
- Директивою про належну обачність щодо сталого розвитку (CSDDD),
- Комплексним пакетом спрощень Omnibus I — вносить суттєві зміни до вимог ЄС щодо звітності у сфері сталого розвитку.
Стійкість — це те, що допомагає бізнесу вигравати в довгостроковій перспективі.
Якщо заздалегідь подбати про водні ризики, можна зміцнити стабільність компанії, викликати більшу довіру інвесторів і покращити репутацію бренду. А головне — бути готовими до викликів у світі, де вода стає дедалі ціннішим ресурсом.
Завдяки партнерству з місцевими зацікавленими сторонами, урядами, науковцями, неурядовими громадськими організаціями та іншими підприємствами ви можете розробити колективні рішення для розв’язання спільних водних проблем. Це не лише допомагає зменшити ризики, але й покращує доступ до води для всіх, створюючи стійкі спільноти, здоровіші екосистеми та, опосередковано, покращуючи стійкість бізнес-середовища. Подібно до доброго сусідства, спільна робота гарантує, що стале використання води принесе користь як людям, так і природі — зараз і в майбутньому.
Зазирніть у Центр знань про раціональне управління водними ресурсами та зробіть свій крок уже сьогодні.
Більше про ініціативу
Всесвітній фонд природи (WWF), одна з найбільших у світі незалежних природоохоронних організацій, розробив Центр знань з раціонального управління водними ресурсами для підтримки бізнесу на шляху до сталого розвитку. Він надає ресурси, інструменти та експертні рекомендації, щоб допомогти компаніям управляти водними ризиками та позитивно впливати на довкілля.
Ключовою ініціативою в рамках цих зусиль є Партнерство "Живий Дунай" (Living Danube Partnership), унікальне міжгалузеве співробітництво, спрямоване на відновлення прісноводних екосистем, покращення управління водними ресурсами та сприяння партнерству для посилення стійкості басейну річки Дунай. Створення Центру знань з раціонального управління водними ресурсами стало можливим завдяки фінансовій підтримці The Coca-Cola Company Europe та The Coca-Cola Hellenic Bottling Company.