The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Central Asia
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Агролісівництво як природоорієнтоване рішення для відновлення України та кліматичної адаптації — новий проєкт WWF-Україна
WWF-Україна став партнером міжнародного проєкту FarmForce, що фінансується Шведським інститутом, аби розвивати агролісівництво та сприяти створенню сталих продовольчих ланцюгів. Цей проєкт об’єднає малі фермерські господарства, бізнес і ключових стейкхолдерів України та Швеції.
Агролісівництво — стійке землекористування для майбутнього України
Агролісівництво передбачає поєднання на одній земельній ділянці деревної рослинності (дерев, кущів), сільськогосподарських культур та/або худоби (EURAF, 2022). Це природоорієнтоване рішення підвищує продовольчу безпеку, сприяє зміцненню громад, відновленню сільських територій та адаптації до кліматичних змін. Саме тому WWF-Україна активно просуває цю практику серед фермерів, експертів та політиків як стратегічний інструмент для післявоєнного відновлення. У межах FarmForce ми надаватимемо експертну підтримку в аналізі політик та залученні зацікавлених сторін, а також долучимося до серії тренінгів та воркшопів проєкту й спрямуємо своє зусилля на підвищення обізнаності серед ключових зацікавлених сторін.
Що вирішує впровадження агролісівництва?
WWF-Україна має на меті промотувати найкращі практики агролісівництва на локальному та регіональному рівнях. Проєкт сприятиме формуванню сприятливих законодавчих передумов, адвокатуючи агролісівництво як ефективне рішення для продовольчої та екологічної безпеки, зменшення негативних наслідків природних катастроф, адаптації та пом’якшенню наслідків зміни клімату, отримання додаткового прибутку й розв’язання соціальних питань.
Окрім цього, FarmForce стане платформою для культурного діалогу між Швецією та Україною. Через обмін знаннями між фермерами, науковцями та політиками обох країн, підтримку інновацій та адаптації сучасних підходів до українських реалій, проєкт сприятиме глибшому взаєморозумінню та спільному розвитку екологічно стійкого сільського господарства.
FarmForce реалізується спільно Agroforestry Sweden, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Шведським університетом аграрних наук та WWF-Україна.
WWF-Україна запрошує зацікавлені сторони приєднуватися до FarmForce ініціативи для створення сталого майбутнього українського агросектору.
Контактні особи проєкту:
Ганна Лобченко, WWF-Україна, email: globchenko@wwf.ua
Андерс Лінден, Agroforestry Sweden, email: anders.linden@agroforestrysverige.se
Маріне Елбакідзе, Львівський національний університет імені Івана Франка, email: marine.elbakidze@slu.se
Також запрошуємо ознайомитися з аналітичною довідкою “Сім причин інвестувати в агролісівництво в Україні” Agroforestry in Ukraine - policy brief launch, розроблений та представлений у співпраці з партнерами проєкту FarmForce.