The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
WWF-Україна оголошує тендер на консультаційні послуги з розробки інструментів для оптимізації використання лісової біомаси в Україні з фокусом на енергоефективності та збереженні лісів
Громадська спілка “Всесвітній фонд природу Україна” (далі - “WWF-UA”) оголошує тендер на закупівлю послуг з:
1. Розробки алгоритмів пошуку муніципалітетів (включаючи наявність лісових природоохоронних територій та інших цінних лісів природного походження, рівень споживання енергії, отриманої шляхом спалювання лісової біомаси, наявність ВПО) та визначення потенційного обсягу зменшення споживання лісової біомаси шляхом встановлення енергоефективного обладнання в приватних домогосподарствах та громадських будівлях.
2. Розробки системи моніторингу, яка дозволяє відстежити рівень заготівлі та споживання лісової біомаси в межах муніципалітетів і лісокористувачів, та фіксувати скорочення її використання в природоохоронних та інших цінних лісах.
Закупівля проводиться у рамках проєкту зі зменшення використання лісової біомаси в Україні (Підготовча фаза) / Reduction of pressure on forest biomass in Ukraine (Preparatory phase for emergency interventions to decrease forest biomass use for energy in areas with forests of high naturalness), що фінансується Федеральним міністерством з охорони довкілля, охорони природи, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Німеччини (BMUV) за рахунок коштів Програми консультативної допомоги з охорони довкілля в Центральній та Східній Європі, на Кавказі та в Центральній Азії, а також в інших країнах, що межують з Європейським Союзом, за підтримки Федерального агентства з охорони природи та Федерального агентства з охорони довкілля Німеччини (UBA).
Про Проєкт
Існує багато доказів того, що тиск на ліси зріс після початку війни 24 лютого 2022 року. Частина лісів була спалена або замінована, особливо в північних і східних регіонах, і тому випала з виробничого циклу. Однак, заготівля деревної біомаси зростає через ВПО та місцеве населення для забезпечення енергетичних потреб, реконструкції та військових дій.
Це створює значний ризик незворотної шкоди лісам у межах природоохоронних територій, іншим цінним лісам природного походження. За оцінками ПРООН, загальні виробничі потужності електроенергії знизилися до 19 ГВт, і для багатьох людей використання дров та іншої лісової біомаси стало єдиним виходом.
Як результат, споживання деревної біомаси для опалення перевищує стале відновлення лісів, що використовуються для енергетики та відновлення інфраструктури. Щоб зменшити цей тиск, необхідно скоротити споживання, впровадивши, в тому числі технології енергоефективності.
Результатом проєкту є надання рекомендацій для обраних муніципалітетів, де частка використання лісової біомаси (заготовленої в межах природоохоронних та інших цінних лісах) для отримання теплової енергії є значною, та надання пропозицій щодо альтернативних і енергоефективних рішень для опалення, а також запровадження моніторингу споживання лісової біомаси, яка отримана в межах природоохоронних територій та інших цінних лісах.
1. Дата та час закриття: 23:00 за місцевим часом 1 жовтня 2024 р.
2. Термін надання послуг: з 15 жовтня 2024 р. до 15 лютого 2025 р.
3. Оплата послуг буде здійснюватися за безготівковим розрахунком на рахунок юридичної особи або фізичної особи-підприємця після виконання кожного етапу послуг.
4. Вимоги до предмета закупівлі: подані в Додатку 1.
5. Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до виконавця послуг:
5.1. виконавець повинен мати загальний досвід роботи з розробки аналітичних досліджень та/або реалізації проєктів у сферах декарбонізації, енергоефективності, відновлюваної енергетики, ресурсоефективності, циркулярної економіки, лісового господарства;
5.2. виконавець повинен мати підтверджений досвід співпраці з місцевими органами влади;
5.3. виконавець повинен мати досвід співпраці з державними органами влади, зокрема, Міненерго та/або Міндовкілля, та/або Мінінфраструктури та/або Держлісагентство, та/або Держенергоефективності;
5.4. виконавець повинен мати дійсну реєстрацію в Україні;
5.5. виконавець має підтвердити наявність компетентної команди, яка в змозі забезпечити якісне та вчасне надання послуг;
5.6. наявність досвіду роботи виконавця з міжнародними організаціями буде додатковою перевагою.
6. Перелік документів від учасників, які потрібні для підтвердження статусу учасника тендеру:
6.1. заповнена форма комерційної пропозиції із зазначенням вартості послуг учасника (Додаток 2);
6.2. інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям:
- довідка, складена у довільній формі, про досвід з метою підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам пп. 5.1.-5.3., та п. 5.6. (у разі наявності);
- довідка, складена у довільній формі, про команду, яка буде залучена до реалізації завдань проєкту;
- копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
7. Правила оформлення комерційної пропозиції:
7.1. Комерційна пропозиція подається українською мовою тільки в електронному вигляді у форматі PDF на електронну адресу ua@wwf.ua з темою листа «Зменшення використання лісової біомаси. Комерційна пропозиція».
7.2. Надані скановані копії документів мають бути у форматі PDF, розбірливими та якісними.
7.3. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй комерційній пропозиції несе учасник.
7.4. Строк дії комерційної пропозиції повинен становити не менше 30 днів з дати закінчення терміну надання пропозицій.
7.5. У разі, якщо комерційна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання комерційних пропозицій, то така пропозиція не приймається до оцінки.
8. Строк визначення переможця: протягом 3 (трьох) робочих днів з дати завершення прийому пропозицій та з можливістю продовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у комерційних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочі дні.
9. Критерії оцінювання комерційних пропозицій та їх вагові коефіцієнти:
9.1. наявність відповідного досвіду: максимальний ваговий коефіцієнт 45 балів:
9.2 кваліфікація та досвід пропонованого персоналу: максимальний ваговий коєфіцієнт 45 балів: оцінюється кваліфікація кожного із запропонованих спеціалістів команди. Максимальна оцінка для одного спеціаліста 9 балів. У підсумку враховується сумарний результат не більше ніж 5 спеціалістів з найкращими оцінками, що максимум становить 45 балів.
9.3. вартість пропозиції: максимальний ваговий коефіцієнт 10 балів.
10. Результати тендеру будуть повідомлені всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою. Результати тендеру будуть оприлюднені на сайті організації. Переможцю тендеру упродовж 3 (трьох) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане відповідне повідомлення електронною поштою. З переможцем буде підписано Договір про надання послуг.
У разі виникнення додаткових запитань, просимо надсилати їх на електронну пошту ua@wwf.ua не пізніше 18:00 за місцевим часом “27” вересня 2024 р.
Шановні учасники, увага! Переможцями тендеру від WWF-Україна на консультаційні послуги з розробки інструментів для оптимізації використання лісової біомаси в Україні з фокусом на енергоефективності та збереженні лісів є Громадська організація “Юкрейн Суппорт Тім” (код ЄДРПОУ 43613485) в партнерстві з Громадською організацією “Ресінк” (код ЄДРПОУ 41979927).
Висловлюємо щиру подяку всім учасникам тендеру за подані пропозиції.