The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Методичні підходи до створення штучних нерестовищ при відновленні шляхів міграцій осетрових видів риб
Експерти Всесвітнього фонду природи WWF-Україна раді поділитися напрацюваннями по темі "Методичні підходи до створення штучних нерестовищ при відновленні шляхів міграцій осетрових видів риб". Це видання є практичним посібником, який об'єднує сучасні знання та наукові підходи у сфері відновлення рибних популяцій, зокрема осетрових видів риб, що перебувають сбогодні на межі зникнення.
У роботі представлено передові технології проєктування та будівництва штучних нерестовищ, а також успішні практики створення сприятливих умов для розмноження осетрових видів риб. Видання стане корисним джерелом інформації для науковців, інженерів, екологів та всіх, хто займається питаннями охорони водних біоресурсів і відновлення рибних популяцій в Україні.
Про що дана робота?
- У роботі наведено огляд технологій і основних методів створення штучних нерестовищ. Висвітлено підходи до створення умов відтворення для риб, що нерестяться на рослинних, піщаних і кам’янистих субстратах. Наведено опис штучних нерестовищ, які використовують для різних видів риб, у тому числі, осетрових. Описано різні типи субстратів, які можуть бути використані для створення ефективних нерестових конструкцій, включаючи природні та штучні матеріали.
- Детальну увагу приділено аналізу біологічних та екологічних особливостей осетрових видів риб, що впливають на їхню здатність до міграції, їхньої міграційної і нерестової поведінки.
- Описано конкретні методи та дієві приклади створення штучних нерестовищ, призначених спеціально для відтворення осетрових видів риб із урахуванням їхніх біолого-екологічних потреб у певному нерестовому середовищі.
Це видання буде корисним для науковців, інженерів, екологів, рибоохоронних організацій, а також для студентів і аспірантів, які спеціалізуються на питаннях охорони водних біоресурсів та відновлення рибних популяцій. Завдяки цьому посібнику читачі зможуть не лише поглибити свої знання, але й ефективно застосувати отримані навички на практиці для збереження унікальних осетрових риб та їхнього природного середовища існування.
Ознайомитися з роботою можна за посиланням нижче: