The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Технічний звіт щодо стану наявних даних про популяції великих хижаків в країнах Карпатського регіону
В межах міжнародного проєкту LECA – Supporting the coexistence and conservation of Carpathian LargE CArnivores (Підтримка співіснування та збереження великих хижаків Карпат) програми Європейського Союзу Interreg Central Europe опубліковано технічний звіт ("Status report on existing large carnivore population data and information in pilot areas. Setting the scene in large carnivore conservation and management in the Carpathians") щодо стану наявних даних та інформації про популяції великих хижаків на модельних територіях проєкт в країнах Карпатського регіону (Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина, Словенія, Румунія та Україна).
Проєкт LECA спрямований на налагодження транскордонної співпраці у сфері моніторингу, збереження та управління великими хижаками (рись, ведмідь, вовк) в межах завдань Карпатської конвенції. Цей звіт є частиною методологічних рекомендацій, які будуть створені на основі результатів проєкт та будуть слугувати основою для розробки сталих рішень і стратегій, які будуть розповсюджені зацікавленим сторонам для використання на національному, міжнародному та регіональному рівнях. Від України пілотною територією для досліджень та синхронізації моніторингу на міжнародному рівні є Ужанський національний природний парк, який є частиною транскордонного тристороннього біосферного резервату "Східні Карпати" (Україна, Польща, Словаччина).
21 червня 2024 року командою «Рідкісні види» WWF-Україна проведена робоча зустріч з директором та науковим відділом Ужанського національного природного парку обговорено дорожну карту майбутньої співпраці та організації польових робіт в рамках нового проєкту LECA. Буде сформовано мережу фотопасток на базі загальноєвропейської сітки 2,5х2,5 км та проведено опортуністичний та детерміністичний види моніторингу в межах території Ужанського національного природного парку.
Детальніше ознайомитися із технічним звітом проєкту LECA щодо стану наявних даних та інформації про популяції великих хижаків на модельних територіях в країнах Карпатського регіону можна за посиланням.