What would you like to search for?

Our News

Всесвітньому фонду природи, WWF-Україна – 5 років

Сьогодні виповнюється 5 років з дня  офіційного заснування національного офісу WWF-Україна. Ми є частиною Регіональної мережі WWF у Центральній та Східній Європі (WWF-СЕЕ) та працюємо над реалізацією своєї місії — створити майбутнє, де людина живе у гармонії з природою оберігаючи зелене серце Європи.

За останні п'ять років WWF-Україна успішно реалізував широкий спектр природоохоронних проєктiв, спрямованих на захист лісів та біорізноманіття, адаптацію до зміни клімату, відновлення водно-болотних угідь та стале використання природних ресурсів.

Ми ідентифікували 33 тис. гектарів пралісів, з яких 16 тис. гектарів отримали заповідний статус, як пралісові пам'ятки природи, а решта включені до складу національних природних парків та біосферних заповідників під час їх розширення. Розробили національні плани дій зі збереження осетрових видів риб, ведмедів, рисей та зубрів. Зарибили 12,5 тис. осетрів в Дунай, розпочали перші телеметричні дослідження рисі та дослідження ДНК великих хижаків. Ми невтомно працюємо над відновленням вільної течії річок та звільнили від непотрібних гідроспоруд 530 км річок та протоків басейну Черемош, демонтувавши 7 гребель. Запустили масштабну інформаційну кампанію – “Дикий туристичний етикет” з правилами поведінки на природі. Це лише деякі з наших історій успіху. 

Ви були поруч з нами всі ці роки, надихаючи, кидаючи виклики та мотивуючи нас. Попереду нас чекає багато роботи та викликів пов'язаних з російською військовою агресією, післявоєнним відновленням України та євроінтеграцією. Але ми точно можемо сказати – разом зможемо. Щиро дякуємо вам за те, що ви поруч з нами всі ці п'ять років. 

Разом з тим, хочемо поділитися частиною результатів нашої роботи до п’ятої річниці заснування. Детальніше читайте у вкладеннях нижче.

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію