WWF у світі | WWF ukraine

Щоб досягти змін планетарного масштабу, ми визначили 200 ключових еко—регіонів,  де зосереджено 70% всіх видів нашої планети. WWF працює у більш ніж 100 країнах світу. Ми працюємо з глобальними викликами

Зміни клімату
Зміни клімату впливають на всі аспекти нашого життя - врожаї сільськогосподарських культур, поширення шкідників та вірусів; частіші повені та посухи можуть підірвати добробут незахищених верст населення. Ми працюємо над зменшенням впливу людини на клімат і пристосуваннями до змін, що відбулися.

Ліси
Спільно з WWF працюють близько 150 експертів з лісових екосистем у більш ніж 300 проектах у різних регіонах. Польові дослідження супроводжуються роботою з усіма зацікавленими сторонами. WWF щорічно витрачає більше 40 млн доларів, щоб знайти рішення проблем, які постають перед лісами нашої планети.

Прісні води
Як величезний двигун, який працює вдень і вночі, водний цикл та пов’язані з ним екосистеми підтримують життя на планеті. До 2025 р. дві третини населення планети можуть відчути нестачу питної води. Дізнатись про нашу роботу  в цьому напрямку за посиланням.....

Моря та океани
Океани укривають 71 % земної поверхні. В наш час запаси риби досягли найнижчих своїх показників за всю історію через безконтрольний вилов, хибне управління та знищення місць мешкання. WWF бореться за стале використання рибних запасів та за стале управління у межах кордонів заповідних морських територій, які повинні складати не менше 10 % від площі Світового океану.

Види флори та фауни
Тисячі видів рослин та тварин сьогодні наражаються на все більшу небезпеку. Кожний день знищення місць мешкання, незаконна торгівля, безконтрольний вилов, забруднення та результати зміни клімату обертаються катастрофою для природи планети.

Токсичні речовини
Забруднення отруйними хімічними речовинами погрожує життю на нашій планеті. Заражені всі океани та всі континенти від тропіків до незайманих полярний районів.

Amur tiger lying in the snow.

© WWF/Kevin Schafer