What would you like to search for?

Our News

WWF в Україні запрошує взяти участь у новорічному відеоконкурсі

Запрошуємо екологічних та креативних виграти подарунки від WWF! ;)

Щороку тисячі молодих дерев стають жертвами ялинкових браконьєрів. Люди купують такі ялинки, бо не знають про цю проблему, чи не знають, як обрати легальну ялинку.
 
Поширеною альтернативою зрубаним новорічним деревам є штучні ялинки. Але це теж не найкращий варіант, тому що при масовому виробництві пластикових штучних ялинок в навколишнє середовище виділяється багато шкідливих речовин.
 
Але не все так погано, бо у нас з Вами є безліч інших можливостей! Найкращою альтернативою є купівля в розсадниках живих ялинок в горщиках, які можна буде висадити навесні на природу. Якщо немає можливості купити живу ялинку, можна купити легально спиляні новорічні ялинки, які мають відповідний чіп для перевірки  законного походження, і які вирощені в спеціальних розплідниках, а не зрубані браконьєрами де-небудь у лісі. Не слід забувати і про альтернативу святкування Нового Року без ялинки - наприклад, традиційно роль новорічної ялинки у нас відігравав солом'яний дідух. Можна також прикрасити ялинові гілки, які зазвичай є продуктами санітарних рубок, чи будь-яке дерево у Вашому дворі. А якщо у Вас є фантазія, зробіть своє новорічне дерево із підручних предметів – в Інтернеті можна знайти купу цікавих прикладів – ялинки з книжок, новорічних іграшок, паперу, пляшок та будь-чого іншого.
 
Тож, щоб популяризувати серед українців святкування Нового Року без нелегально спиляних браконьєрами ялинок, WWF в Україні оголошує новорічний відео конкурс «Ой, в лісі ялинка стояла».
 
На конкурс приймаються короткі відео (тривалістю не більше 2-3 хв.) присвячені святкуванню Нового Року без браконьєрських ялинок, які популяризуватимуть купівлю живих ялинок в горщиках, легально спиляних ялинок або альтернативні дружні до природи варіанти святкування Нового Року.
 
Переможці будуть визначені в двох номінаціях.
 
Перша номінація – найкраща соціальна реклама, спрямована на відмову від купівлі ялинок невідомого походження, на користь наведених вище альтернатив.
 
Дедлайн подачі відео на цю номінацію – 15 грудня. Кращі соціальні реклами будуть поширені на сайті WWF в Україні та в соціальних мережах, а переможець отримає спеціальний призJ
 
Друга номінація – найкраще екологічне святкування Нового Року (з урахуванням всього, вище зазначеного, а ще можете почитати поради тут).
 
Відео-переможець також буде опубліковано на сайті WWF і у соціальних мережах та отримає приз!
Дедлайн подачі відео на цю номінацію - 10 січня.
 
Свої відео сюжети надсилайте на електронну пошту Андрію Плизі, координатору волонтерів WWF в  Україні lisnuk13@gmail.com.
 
Чекаємо на креативні сюжети :)

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію