What would you like to search for?

Our News

Фотоконкурс "Вмикай свою силу!" (та креативність)

А ви знали, що можете малювати світлом? Беріть участь у фотоконкурсі та проявіть свою творчу іскру!

А ви знали, що можете малювати світлом??? Беріть участь у фотоконкурсі та поділіться своєю творчою іскрою! Намалюйте своє повідомлення, пов’язане із Годиною Землі, або що ви готові зробити для природи. Тема конкурсу: “Вмикай свою силу!” Детальніше про те, як малювати світлом дивіться у відео нижче.

Надішліть своє фото* у приватному повідомленні нашій сторінці на Facebook: www.facebook.com/wwfukraine 

Останній день: 28 березня 2015 (включно). Після цього ми завантажимо всі фотографії в альбом на сторінці та визначимо переможця шляхом голосування. Голосування триватиме тиждень. 
 
Для визначення переможця ми підрахуємо кількість лайків під кожним фото на www.facebook.com/wwfukraine.

Призи:
2 сонячні зарядки для мобільних телефонів - Переможцю глядацьких симпатій (найбільша кількість лайків під фото) та Вибір WWF
3 футболки
5 LED лампочок
*Будь ласка, пам’ятайте, що надсилаючи нам фото, Ви надаєте нам право його публікувати онлайн та друкувати.
 
Малюнок світлом або "фрізлайт", як вид мистецтва, виник не так і давно. За допомогою фотокамери, що дозволяє робити знімки з високою витримкою, штатива та ліхтарика або, навіть, телефона, можна створити неповторні картини.  Експериментуйте та приймайте участь в конкурсі!
 
 

Тут Ви можете знайти більше інформації українською.
 
Хочете дізнатися більше про Годину Землі,  що відбувається в Україні 28 березня 2015, або створити власну подію під час Години Землі? Завітайте на earthhour.org.
 

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію