What would you like to search for?

Our News

Території та об’єкти природно-заповідного фонду Херсонщини з’являться на мапах Google

Розвиток екологічного туризму в Херсонській області.

17 грудня 2014 року в Херсоні пройшов «круглий стіл» на тему «Цифрові можливості розвитку туризму в природоохоронних територіях Херсонської області», на якому було презентовано проект «Цифрове перетворення Херсонської області», який реалізує компанія Google Україна.

Під час заходу обговорювалися можливості та перспективи співпраці в ході туристичної та екскурсійної діяльності на природоохоронних територіях Херсонщини, розвиток різновидів екологічного туризму.

На даний час відцифровано та нанесено на мапу туристичні та інфраструктурні об’єкти Львова і Рівненської області - Херсонщина стане третім в Україні проектом. Як приклад цифрових перетворень презентована спеціальна віртуальна мапа, за допомогою якої можна буде переглянути всі визначні туристичні місця (за допомогою професійних віртуальних панорамних 3D турів, віртуальних туристичних карт) та обрати для себе найкраще місце відпочинку у м. Львові та Рівненської області, а також представлено програму цифрового перетворення Херсонської області. Кожен користувач також буде мати можливість наповнювати зображеннями карти самостійно за допомогою звичайного смартфона.

В засіданні взяла участь представниця Всесвітнього фонду природи WWF в Україні – Олена Тарасова, яка зробила презентацію «Екосистеми та бізнес», а також представники Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання», обласної державної адміністрації, спеціальних адміністрацій біосферних заповідників та національних природних парків, музейних установ та закладів культури, громадських організацій, рекламних агентств, туристичні оператори, керівники баз зеленого туризму, закладів розміщення, туристичних інформаційних Інтернет-ресурсів.

Метою проекту є промоція, в першу чергу, природоохоронних територій області та баз зеленого туризму в якості привабливих рекреаційно-туристичних об’єктів, презентація новітніх можливостей Інтернету, інноваційних технологій та сервісів для державних службовців, підвищення загального рівня цифрової грамотності громади Херсонщини, представників середнього та малого бізнесу, а також освітян і студентів.

Для Херсонської області розвиток екологічного туризму є одним з пріоритетних напрямків економічного та соціального розвитку, а існуючі об’єкти природно-заповідного фонду настільки унікальні і різнопланові, що залучення сучасних технологій для інформування потенційних туристів про їх рекреаційний потенціал є вкрай необхідним.

За матеріалами http://ecology.ks.ua/

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію