What would you like to search for?

Our News

Принц Чарльз став Президентом WWF Великобританії

Принц Уельський оголосив про свій вступ на пост Президента WWF Великобританії.

8 вересня Принц Уельський оголосив про свій вступ на пост Президента WWF Великобританії. Він прийняв це рішення у важливий момент історії WWF - цього року міжнародній природоохоронній організації виповнилося 50 років.

Про це стало відомо на заході в Сент-Джеймському палаці в Лондоні, присвяченому 20-річчю створеної WWF Всесвітньої мережі з торгівлі сертифікованою лісовою продукцією (GFTN).

На цьому пості Принц змінив Принцесу Олександру, що була Президентом WWF Великобританії протягом 30 років. Першим Президентом WWF Великобританії був Принц Пилип - з 1961 по 1981 р. Зараз Принц Пилип - Почесний президент міжнародного секретаріату WWF.

"Ми дуже раді, що Принц Уельський вирішив приєднатися до родини WWF у наш ювілейний рік, - говорить Девід Нассбаум, генеральний директор WWF Великобританії. - Принц Чарльз давно був прихильником охорони навколишнього середовища, працював з рядом екологічних організацій, включаючи WWF, допомагав нам захищати найтендітніші екосистеми та види нашої планети".

"Ми повинні терміново спільними зусиллями підтримувати, збільшувати й захищати природні ресурси Землі й, більше того, змінювати економічні системи так, що б в основі нашого мислення була Природа. Це місія WWF Великобританії, і моя місія також. Я дуже радий пропозиції стати вашим новим президентом", - сказав Принц Уельський на заході.

Всесвітній фонд природи (WWF) - одна з найбільших у світі громадських благодійних організацій. Щорічно WWF здійснює понад 1200 екологічних проектів, привертаючи увагу мільйонів людей до проблем охорони навколишнього середовища і їхнього рішення.

Місія WWF - у запобіганні зростаючої деградації природного середовища планети й досягненні гармонії людини та природи. Головна мета - збереження біологічного різноманіття Землі.

Поділіться цим!

Допоможіть нам поширити інформацію