The WWF is run at a local level by the following offices...
- WWF Global
- Adria
- Argentina
- Armenia
- AsiaPacific
- Australia
- Austria
- Azerbaijan
- Belgium
- Bhutan
- Bolivia
- Borneo
- Brazil
- Bulgaria
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Caucasus
- Central African Republic
- Central America
- Central Asia
- Chile
- China
- Colombia
- Croatia
- Democratic Republic of the Congo
- Denmark
- Ecuador
- European Policy Office
- Finland
Our News
Recycle: Перша ластівка змін
На початку грудня 2010 року представництво Всесвітнього фонду природи WWF в Україні звернулося до видавців українських друкованих видань із пропозицією приєднатися до екопросвітницької роботи у сфері збереження ресурсів, розміщуючи на сторінках своїх видань знак “Recycle”, щоб заохотити своїх читачів віддавати на переробку журнали та газети після прочитання. Першим відгукнувся журнал „Суперкроссвордист”.
Першою ластівкою змін у ставленні до проблеми вирубування лісів став журнал „Суперкроссвордист”, у другому номері (2011 року) якого з’явився цей обнадійливий знак. WWF сподівається, що найближчим часом інші українські видання приєднаються до цієї практики, яка дозволяє у дуже легкий спосіб сприяти збереженню лісів нашої країни. Ця практика є доволі розповсюдженою серед друкованих видань Європи, але у нашій країні проблемам екології та споживання ресурсів, нажаль, приділяється значно менше уваги.
До того ж, в Україні нещодавно з’явилися виробники писального паперу з переробленої сировини, який може слугувати матеріалом для виробництва журналів та газет. Крім того, цей папір може використовуватися в офісах та вдома, що вже давно стало звичайним ділом у інших європейських країнах. Інтерес з боку споживачів призведе до збільшення обсягів виробництва такого паперу, сприяючи подальшому зменшенню вирубування дерев та збереження лісів України.
Але, на сьогоднішній день, для виробництва паперу з переробленої сировини доводиться імпортувати макулатуру з інших країн, тому що Україна має високий потенціал, але система збору макулатури не досить налагоджена, та й свідомість українців ще не досягла належного рівня. Просвітницька робота WWF та інших природоохоронних організацій України має на меті показати, що невеликі зміни у споживчих звичках українців можуть призвести до великих позитивних змін для природи країни.
Протягом кампанії „Подаруй дереву колечко!” ми просили надсилати адреси пунктів прийому макулатури, до яких зверталися учасники у своєму місті. Тепер жителі різних міст України можуть дізнатися, де знаходиться найближчий до них пункт збору паперової продукції, завітавши на сторінку нашого сайту www.wwf.panda.org/addresses, яка продовжує поповнюватися.
Виробником паперу з переробленої сировини є Корпорація „АСС”, яка має заводи в Харківській та Житомирській областях. Продукцію корпорації – писально-офсетний (офісний) папір – можна придбати в українських інтернет магазинах.
Здавайте макулатуру, пишіть на папері з переробленої сировини та зберігайте українські ліси!