Збереження річок | WWF ukraine
Наша мета - зберегти річки України у природному стані.
На території України протікає більше 63 тисяч річок і потічків, з них 93% мають довжину до 10 км. Найбільшими річками України є Дніпро, Дунай, Дністер, Південний Буг, Сіверський Донець тощо.

Річки живлять наші міста та господарство, годують нас рибою, формують рельєф та клімат, гостинно запрошують нас відпочити на своїх берегах. Але ми часто сприймаємо ці природні послуги, як належне, не замислюючись, що тільки здорові річки можуть їх надавати. 

The Tisa/Tisza River -- the Danube's largest tributary -- reaches up into the Ukrainian Carpathians, passing through the Carpathian Biosphere Reserve.

© Andreas Beckmann, 2006

Наша робота

Разом із іншими громадськими організаціями ми боремося із побудовою незаконних малих ГЕС, які руйнують унікальні природні річки України заради надприбутків окремих підприємців. Ми працюємо над дослідженням, виділенням та заповіданням унікальних природних річок України. WWF в Україні створив карту найбільш цінних річкових ділянок Карпатського регіону, які мають бути збережені для нащадків. Зараз ми добиваємося законного охоронного статусу для цих ділянок.