Освітні заходи | WWF ukraine
Вчитися ніколи не пізно.
Ми проводимо різноманітні освітні заходи для різних цільових аудиторій, щоб підвищити обізнаність та екологічну свідомість українців.

Якщо Вас зацікавить якійсь захід із перерахованих нижче, або Ви маєте власну ідею освітнього заходу, до якого можуть бути залучені експерти Всесвітнього фонду природи в Україні, пишіть нам, будемо обговорювати. Ми маємо обмежені ресурси, тому, нажаль, не можемо обіцяти участі у всіх запропонованих Вами заходах. 
Конкурсните правила насърчават участниците да бъдат креативни при подготовката на проектите си

© Lucas Illgner

Наші заходи:

► Природничі школи – серія інтерактивних занять на природі в рамках фестивалів, кемпів чи окремо. Під час шкіл учасники дізнаються про природу певного регіону, що таке біорізноманіття, методи його вивчення та способи збереження та охорони (наприклад, «Школа дикої природи» на Енерджайзер кемпі). 

► Волонтерські виїзди – під час кожного заходу учасники ближче знайомляться із природно-заповідним фондом України, дізнаються про особливості флори і фауни певного регіону, допомагають працівникам парків, практикують вивчення та збереження біорізноманіття. 

► Інтерактивні лекції та ігри – під час лекцій у навчальних закладах та різних організаціях, в межах фестивалів та інших масових заходів, ми популяризуємо сталий розвиток і відповідальне споживання. Окрім лекцій різної тематики, ми проводимо цікаві ігри та інтерактиви. Наприклад, гра «Рибний бізнес» вчить, як можна ефективно і розумно використовувати природні ресурси, а також які небезпеки приховує їх нераціональне використання. Крім того, час від часу ми проводимо он-лайн лекції, які потім доступні для перегляду всіма бажаючими. 

► Тренінги – окрім окремих виступів експерти Всесвітнього фонду природи можуть провести для спільноти, персоналу організації чи інших зацікавлених осіб тренінг чи серію інтерактивних занять з метою підвищення обізнаності та розуміння природоохоронних питань. Наприклад, під час тренінгу «Історія речей» (Story of stuff) на прикладі звичайних продуктів та речей учасники досліджують життєвий цикл товарів і замислюються над питанням, як зменшити свій екологічний відбиток.

► Підвищення кваліфікації – в межах різних природоохоронних проектів ми проводимо заходи із підвищення кваліфікації менеджерів природи, представників влади, бізнесу, громадськості із залученням кваліфікованих тренерів та спікерів. Зокрема, ми прагнемо сформувати в країні засади сталого лісового та господарства, досягти впровадження принципів сталого розвитку на всіх рівнях управління, передати провідний світовий досвід українським спеціалістам.
 
► Освітні матеріали – ми працюємо над підготовкою різних освітніх матеріалів, які можуть бути використані педагогами, керівниками екогуртків та спільнот, батьками, керівниками організацій та всіма зацікавленими особами з метою підвищення екологічної свідомості дітей та дорослих. В планах на майбутнє - підготовка матеріалів та молодих тренерів, які зможуть доносити природоохоронні знання до широкого кола українців.