Кампанії | WWF ukraine
Будьте тою зміною, яку хочете бачити в світі...
Всесвітній фонд природи WWF проводить кампанії по всьому світу, щоб стимулювати активні дій громадськості в області зміни клімату, збереження енергії та інших природних ресурсів, зменшення забруднення, захисту рідкісних видів тварин і рослин, проти незаконного будівництва й антиекологічної діяльності та багато інших. Ви можете допомогти WWF у боротьбі за майбутнє природи України та планети, взявши участь у наших кампаніях. 

Ваша участь дуже важлива, адже великий результат складається з дій кожного з нас, як океан складається з крапель. Не хвилюйтеся, що це візьме багато Вашого часу та зусиль. Зробіть те, що можете і хочете в даний момент. Ви можете просто відвідати природоохоронні заходи, ознайомитися з ними та підтримати їх on-lіne чи надати фінансову підтримку, або взяти активну участь, бути волонтером або партнером кампанії. 

Тільки з Вашою допомогою і підтримкою ми зможемо змінити ситуацію на планеті!
 

Долучайтеся до кампаній

Година Землі

Идеята на Часът на Земята е да провокира хората да изразят своята съпричастност към промените в климата и да ги подтикне към по-устойчив начин на живот © WWF
Приєднуйтеся до всесвітнього руху за майбутнє Планети! Цього року Година Землі запрошує всіх українців вийти на природу та допомогти нацпаркам.

Подаруй дереву колечко

Use paper responsibly (Ukraine). © WWF
Зберіть та здайте на переробку макулатуру вдома чи в офісі. Подаруйте життя деревам нашої країни!
Контакти:

Якщо у Вас є ідеї чи ресурси для проведення освітніх природоохоронних кампаній чи Ваша організація хоче долучитися до наших активностей, пишіть
Валерія Немикіна
Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю,
E-mail: vnemykina@wwfdcp.org

Живи екологічно!

Green living © WWF
Зелені поради для дому та офісу допоможуть Вам зменшити свій вплив на довкілля. Будьте екофаном!