The WWF is run at a local level by the following offices...

Втім, динозаври не витримали зміни геологічних епох, а от осетрові зуміли.
Чим ще можуть здивувати ці стародавні мешканці Землі? Дізнайтеся просто зараз!
ПЕРЕЙТИ
В Україні наявні лише фрагментарні знання про оселища видів тварин і рослин, навіть занесених до Червоної книги України. Разом з тим, згідно сучасних наукових бачень та підписаних Україною конвенцій (Бернська конвенція про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, Оселищна директива), неможливо охороняти вид, не маючи інформації про важливі для виживання виду місця і не забезпечуючи їх охорону, управління та відновлення.
Діяльність водного напряму WWF-Україна спрямована на вивчення, картування та покращення управління та охорони оселищ, важливих для видів родини осетрових. В Україні існує 6 видів цих риб: осетер російський, осетер європейський (атлантичний), севрюга звичайна, стерлядь прісноводна, білуга звичайна та осетер шип. Всі вони з різними природоохоронними статусами занесені до Червоної книги України.
Фокус уваги водного напряму WWF-Україна — на вивченні оселищ Дністра та Нижнього Дунаю, дослідження яких тривали з 2017 по 2020 рік. Наступним кроком стане підтвердження потенційних оселищ, що вже були досліджені, та виявлення нових у верхній течії Дністра та української частини Дунаю. Триватиме й робота з покращення управління та охорони цих важливих ділянок.

-
Виявити та картувати 25 оселищ осетрових: 18 зимувальних ям на Дністрі та 6 оселищ та 1 підтверджену нагульну ділянку на Дунаї
-
Інформувати відповідні органи та наполягати на внесенні ділянок більшості виявлених оселищ до офіційних наказів про заборону вилову на зимувальних ямах