Будьте "зеленими", навіть сірими ранками понеділків... | WWF ukraine

Будьте "зеленими", навіть сірими ранками понеділків...

Бережіть папір
Скільки паперу марно викидається у Вашому офісі кожного дня? Використовуйте папір повторно для чернеток та потім здавайте його на переробку. По можливості друкуйте з обох сторін аркуша. Компанії можуть заощадити великі суми грошей, розміщаючи звіти у електронному вигляді, а не друкуючи їх, що також полегшить доступ до них клієнтів. Використовуйте імейл-розсилки для реклами Вашої продукції.

Заощаджуйте кошти на платі за друк та розміщення рекламної продукції. Наша мета – офіси в яких не використовується папір.

Дізнайтеся як зменшити обсяги використання паперу у Вашому офісі.

Вимикайте електричні прилади
Під’єднуйте Ваш комп’ютер, модем, сканер, принтер, монітор та колонки за допомогою подовжувача. Вимикайте електричні прилади, коли вони не використовуються. Цей спосіб протягом року дозволить заощадити майже 200 кВт. Переконайтеся, що вночі комп’ютери вимкнені.

Ноутбук – це Наш вибір!
Купуйте ноутбуки, адже вони використовують в 5 разів менше енергії ніж десктопи. Якщо ж Вам необхідний звичайний комп’ютер, то використовуйте LCD монітори замість застарілих CRT моніторів.

Зберігайте енергію, працюючи на комп’ютері
Ввімкніть функцію управління енергоспоживанням. Те, що скрін-сейвери дозволяють зменшити енергоспоживання – розповсюджений міф.

Здавайте застаріле обладнання на переробку
Замість того, щоб викидати Ваше застаріле обладнання, Ви можете віддати його іншим організаціям або школам.

Якщо не має нагальної необхідності – не подорожуйте
По-можливості замість цього використовуйте засоби телефонного зв’язку, імейли, розсилки тощо. Організуйте День захисту клімату у Вашому офісі.

Paper is too valuable to waste 
    © Mandy Haggith
Збирайте та здавайте використану бумагу на переробку - її в офісі завжди збирається ціла купа. Здавши 60-100 кіло макулатури, Ви врятуєте дерево.
© Mandy Haggith
Business meeting 
    © iStockphoto
Менше подорожуйте! Сучасні технічні можливості дозволяють замість реальної зустрічі провести Skype конференцію чи колективну телефонну дискусію.
© iStockphoto