Станьте активним громадським діячем! | WWF ukraine

Станьте активним громадським діячем!

Online можливості
Станьте online активістом та підпишіться на WWF Паспорт. Підтримайте нашу природоохоронну роботу по всьому світу.

Боріться із пробками на дорогах
Домовтесь з сусідами по черзі відвозити один одного на роботу, а дітей – до школи. Це дозволить зменшити кількість автівок на дорогах.

Зверніться до політиків
Не треба боятися нагадати політикам про необхідність дбати про навколишнє середовище.

Доведіть бізнес-колам, що Вам не байдуже довкілля.

Зверніться до компаній із закликом дотримуватися у своїй діяльності засад сталого розвитку й захисту довкілля. Покупці та акціонери зацікавлені у тому, щоб кампанія була віддана принципам сталого розвитку та була готовою до запровадження необхідних для цього змін. Незважаючи на те, що корпорації - це тільки частина проблеми, налагодження співробітництва з ними безумовно може бути шляхом її вирішення.

Спільні зусилля
Існує багато організацій, що намагаються імплементувати програми зі сталого розвитку. Дізнайтеся більше й долучіться до заходів, що проводяться  у навчальних закладах, у Вашій спільноті, місцевою владою тощо.

"Зелене будівництво" - дорога у майбутнє

Наполягайте на тому, щоб місцева влада сприяла "зеленому" будівництву та допомагала кампаніям, що пропонують альтернативні чисті джерела енергії.

Розповсюджуйте інформацію

Зверніться (особисто, по телебаченню, радіо) до людей, що не переймаються проблемою зміни клімату. Переконайте їх змінити свою думку.

 
    © Sabine Vielmo
Будьте активним та долучайтеся до всесвітнього природоохоронного руху!
© Sabine Vielmo