Кампанія "Подаруй дереву колечко!" | WWF ukraine
© Mex

Кампанія "Подаруй дереву колечко!"

Use paper responsibly! (Ukraine)

Кампанія "Подаруй дереву колечко!"

 rel= © Mex

Ліси відіграють колосальну роль у нашому житті - від повітря, яким ми дихаємо, до стільця, на якому сидимо. Неймовірно важко окреслити важливість лісів кількома словами...
Тільки подумайте про те, як дерева та ліси впливають на Ваше життя: Ви поснідали? Читаєте газету? Ввімкнули світло? Попрямували на роботу автобусом або машиною? Підписали чек? Склали список, щоб піти за покупками? Одержали квиток за парковку? Висякалися у серветку?

Продукти, отримані від дерев та лісів, використовуються у нашому повсякденному житті скрізь, починаючи від харчової промисловості, паперових та дерев’яних виробів до ліків, миючих засобів та іншого, що ми не завжди пов’язуємо з лісами. Окрім того, ліси допомагають подолати такі серйозні проблеми як ерозія ґрунтів, зміна клімату, забруднення води та повітря та багато інших.

Окрім забезпечення потреб людства, ще більш важливо те, що ліс є осередком життя і домівкою для більш ніж двох третин видів тварин і рослин, що населяють суходіл нашої Планети.

Таким чином, коли ми вирубуємо ліс, страждають не тільки дерева. Лісова екосистема починає змінюватися та занепадати, що призводить до відчутної втрати біорізноманіття та серйозних наслідків для людства.

За минулі 50 років приблизно половина світового лісового покриву – легенів нашої Планети - була загублена, найбільшою мірою через несистематичне використання людством лісових ресурсів.

Ми повинні більш розумно використовувати продукцію з деревини та пареру, щоб уповільнити процес винищення дерев нашої Планети, а також намагатися компенсувати втрати висадженням нових дерев.

 
    © Mex
За середніми підрахунками, щоб врятувати одне дерево, необхідно зібрати біля 80 кг паперу. Тобто, протягом акції ми спостерігали, скільки дерев ми врятували спільними зусиллями. За результатами акції більше 909 дерев залишилося зеленіти на рідній українській землі.
© Mex
 
    © Kateryna Kurakina
Зібрану макулатуру ми перерахуємо на кількість врятованих дерев!
© Kateryna Kurakina
Pile of paper © WWF
Ознайомтеся з корисними порадами щодо зменшення використання паперу вдома та в офісі, розумного ставлення до деревинної продукції, компенсаційних заходів, а також разом з усією Україною зробіть практичний внесок у порятунок дерев. Подаруйте дереву колечко – подаруйте життя лісу.

Ми просимо Вас збирати паперову продукцію (папір, журнали, газети, обертки та коробки від техніки та харчових виробів) та здавати її у пункти прийому макулатури. А потім надсилами нам ЧЕСНІ результати своєї роботи – тобто, скільки кілограмів макулатури Ви здали на переробку.


Також, просимо надсилати адреси пунктів прийому макулатури у Вашому місті, які ми будемо викладати на сайті, щоб жителі Вашого міста знали, куди вони можуть звернутися, щоб здати паперову продукцію на переробку.

Наприкінці кампанії ми підрахуємо загальну кілкість врятованих дерев, а кожен учасник, що приєднався до нас та подарував дереву колечко, отримає символічну наліпку „Я врятував дерево!”.

Разом ми можемо досягти більшого! Не будьте байдужими та подаруйте трохи часу та зусиль природі!


Я врятував дерево!

Після здавання макулатури на переробку, відправте нам, будь ласка, заповнену форму, щоб ми додали Ваш внесок до загального результату!

Сподіваємося на Вашу чесність!
Надайте, будь ласка, адресу пункту прийому, щоб жителі Вашого міста знали, де Вони можуть здавати паперову продукцію на переробку.
Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані для зв'язку та відправлення наліпок "Я врятував дерево!".
*Required information
pocket book rating
© pocket book rating © WWF Switzerland

Протягом кампанії "Подаруй дереву колечко" ми просимо українців збирати паперову продукцію та здавати її у пункти прийому макулатури. А потім надсилами нам результати своєї роботи – тобто, скільки кілограмів макулатури було здано на переробку.