Що буде відбуватися на Годину Землі 2019 в різних містах України | WWF ukraine
© WWF DCPO/Lev Savitskiy

ЩО БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ НА ГОДИНУ ЗЕМЛІ 2019 В РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

Київ

У столиці на підтримку Години Землі у темряву поринуть будівлі Київської міської державної адміністрації, ТРЦ «Гулівер» та CREDIT AGRICOLE.

WWF в Україні разом зі Svitlo Concert запрошують киян 30 березня на концерт на честь Години Землі, щоб провести цей час з користю для планети та для себе. Ми вимкнемо усі електричні прилади та будемо при світлі свічок насолоджуватися класичною музикою, яку композитори присвячували землі та природі. Концерт відбудеться у Будинку Кіно (вул. Саксаганського 6). Квитки купуйте заздалегідь.

Апостолове

На підтримку Години Землі 30 березня у темряву зануриться територія Апостолівської міської ради.

Біла Церква

ГО "Зміни Білу Церкву" вирішили, що Годину Землі можна поєднати ще з однією чудовою ініціативою - здорового способу життя - і закликають мешканців та гостей Білої Церкви приєднатися до ЕКО-ЗАБІГУ алейками Парку "Олександрія" с 10 до 11-ої 30 березня. Партнери - Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Парк Олександрія, Run-Up Nation. Неважливо скільки Вам років, якої Ви статті, професії, статків, головне, що Ви думаєте про майбутнє дітей та оточуючих!​

Також на Годину Землі у темряву порине Парк Слави.

Вилківська ОТГ

На підтримку кампанії вимкнуть освітлення на площі Миколи Чудотворця  та інших безпечних місцях міста Вилкове, сел Мирне, Десантне та Новомиколаївка.

Вінниця

У суботу на годину зануриться у темряву Свято-Преображенський кафедральний Собор.
 
Також, з нагоди Години Землі у Вінниці цього року запланована серія заходів:
- 21 березня БатлУМ VN - П`ята гра сезону із запитаннями на тему Години Землі та екології.
- Екологічно-просвітницьккий захід "Чистий Сабарів - чиста Планета" з 350.org та Тур-Клуб Бідняжка (30 березня)
- Майстер-клас із плетіння ковриків від Спільна справа (30 березня о 14:30 у HUB Місто змістів)
- Акустичний концерт "Музика у темряві". Концерту передуватиме дискусія "Година Землі по-вінницьки" (30 березня о 19:00 у CHERDAK).
 
Заходи відбуваються за підтримки та партнерства: Вінницька міська рада, Інститут розвитку міст, Фонд громади "Подільська громада", Eco Drive, КУП "ЕкоВін".

Енергодар

Вільний простір FreeDom запрошує містян на ряд заходів, присвячених Годині Землі. Зранку відбудеться екологічна акція #trashtag - всесвітній рух, де кожен може приєнатися і зробити своє місто, ліс, пляж, світ чистішим. Ввечері гості простору почують космічну лекцію від астронома Олександра Остапенко. А о 20:30 - запалимо свічки, вимкнемо світло на годину - Годину Землі - та будемо насолоджуватись чарівним акустичним концертом у теплій та затишній атмосфері.

Житомир

На підтримку Години Землі у суботу о 20:30 буде вимкнено освітлення на пам'ятках та будівлях міста:
  • Житомирська міська рада
  • Будинок Трібеля
  • та інші об'єкти

Кам'янське

У Кам'янському, з ініціативи організації «Голос Природи» відбудеться серія заходів, присвячених Годині Землі:
- 30 березня всіх містян запрошують на тематичні вечори в ресторанах «Піца Челентано» (з 20.00 до 22.00) і НеКафе «WONDERLAND» (з 18.00 до 21.00).
- з 1 по 5 квітня за підтримки міської федерації кіокушин-кан карате в міських школах пройдуть  лекції та організовані тематичні заняття, присвячені проблемі зміни клімату та кліматичної адаптації.
- 27-28 квітня для дітей відбудуться тренінги «Школа юного кліматичного експерта» на базі НеКафе «WONDERLAND».

Конотоп

На підтримку кампанії у місті пройдуть просвітницькі заходи:
- флешмоб «Година Землі 2019» від учнів ЗОШ №11;
- перегляд мультфільмів екологічного змісту для вихованців Конотопського НВК ЗОШ І ст. - ДНЗ «Казка»;
- акції, конференції, круглі столи, тематичні виховні години, виставки дитячих робіт, конкурси малюнків, стіннівок на екологічну тематику в освітніх закладах міста;
- «Екологічний тиждень» (тематичні експозиції) у бібліотеках міста.

Краматорськ

У суботу о 20:30 на центральній площі міста - площі Миру - буде вимкнене освітлення і відбудеться флешмоб на підтримку Години Землі.

Кременчук

На 60 хвилин вимкнеться зовнішнє освітлення Кременчуцької міської ради, адмінприміщення районних адміністрацій Автозаводського та Крюківського районів та будівель у підпорядкованих  виконавчому комітету установах та закладах.

В районних управліннях соціального захисту населення, контакт-центрах та відділах по роботі з населенням відбудуться заходи щодо інформування населення про екологічні проблеми і вплив споживацьких звичок на природу.

У позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста пройдуть заняття та тематичні уроки, інформаційні хвилинки та дидактичні ігри на тему охорони навколишнього середовища та енергозбереження. 

В об’єднаних дитячо-юнацьких клубах, клубі юних моряків, у будинку дитячої та юнацької творчості та інших навчальних закладах відбудуться інтерактивні бесіди пізнавальні годині, екологічні майстер-класи, виставки малюнків та плакатів на інші просвітницькі заходи екологічної спрямованості.

Луцьк

На Годину Землі буде вимкнено підсвітку пам'ятників, головних міських споруд, а також символу міста - Луцького замку.

Львів

30 березня з 20:30 до 21:30 вимкнеться зовнішня підсвітка Архикатедрального собору Святого Юра, телевежі на Високому замку, Ратуші й інших історичних та значимих установ в межах центру Львова.​ В центрі міста містяни можуть приєднатися до свічкової ілюмінації.

Заклади Холдигу емоцій "!FEST" готують програму, присвячену Годині Землі. У цей день в трьох закладах мережі - Театр пива "Правда", “Львівська копальня кави” та “Джига” - відбудуться вечірні акустичні концерти при свічках. 
 
В РЛП «Знесіння» буде висаджено пам’ятне дерево липа, прикрашене символічною табличкою «Година Землі».
 
Напередодні акції, 27 березня о 15:00 пластуни разом з WWF Україна проведуть флешмоб, щоб привернути увагу містян до акції і проблем екології. На площі перед пам’ятником Іванові Франку вони викладуть “живий” символ “Години Землі”, який буде зафіксовано за допомогою аерозйомки.

Вегетаріанське кафе Dogs like Ducks запрошує на вечерю при свічках та акустичний міні-сет.

Маріуполь

В навчальних закладах міста напередодні Години Землі пройдуть заняття на тему екології, охорони навколишнього середовища та енергозбереження.

Могилів-Подільський

Годину Землі підтримають ресторани міста, запросивши відвідувачів на романтичні вечері при свічках

Надвірна

О 20:30 на годину буде вимкнене освітлення на одному з пам'ятних об'єктів у центрі міста.

Обухів

На Годину Землі у суботу ​згасне освітлення на Площі біля районного центру культури та дозвілля та Площі матері.​

Одеса

У пітьму зануриться центр міста - Приморський бульвар, Думська площа та Міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська та інші центральні вулиці Одеси.

WWF в Україні разом з Impact Hub Odessa запрошують всіх бажаючих на тематичний вечір, присвячений Годині Землі. Збираємось у суботу о 19:15,  поговоримо про Годину Землі, порахуємо особистий екологічний слід, знайдемо однодумців у форматі eco-dating та поділимося екоідеями, а завершиться вечір акустичним концертом при свічках. Чекаємо вас у Impact Hub Odessa за адресою вул. Грецька 1А.

Полтава

Ekoltava запрошує містян 30 березня на тематичний вечір «Година Землі, твоя енергетична (не)залежність» у Твоєму просторі. В рамках заходу заплановано перегляд короткометражки про те як Куба пережила пік добування нафти і кризу енергетичних ресурсів - сценарій який наближається для всіх країн, перфоманс-експеримент при свічках «На скільки ти і твій світ залежний від енергії та технологій?», а також музика і розмови на тему особистого впливу на планету.

Славутич

На підтримку Години Землі у суботу на годину згасне підсвітка будівлі управління освіти та науки, будівлі відділу культури, національності та релігій, будівлі КП «УФКСТ», будівлі КП «АРР», будівлі КП «ЖКЦ», житловий сектор, будівлі КП «УЖКГ», пам’ятників та пам’ятних знаків загальноміського центру, будівлі виконкому.

Слов'янськ

На підтримку кампанії в навчальних та позашкільних закладах освіти пройдуть тематичні уроки.

Суми

Агенція промоції "Суми" та партнери запрошують жителів міста відвідати заходи у рамках Години Землі 2019. З 20 до 30 березня в бібліотеках та Міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді пройдуть вікторини, виховні години та дискусії, виставки та інші екопросвітницькі заходи. О 13:00 у прибережній смузі озера Чеха відбудеться ЕкоКрос зі збору сміття. О 19:00 у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбудеться квартирник, присвячений Годині Землі. А з 20:30 до 21:30  містяни зможуть повечеряти при свічках заради Планети у закладах Brooklyn Bobik, Chekhoff's, Old Pub, Дикий Запад, Стумар, Холостяк, Ristorante Crocodile, Be Happy, CoffeMan, Chocolatte, Львівська майстерня шоколаду. Чекаємо на вас!

Тернопіль

На підтримку Години Землі на 60 хвилин у місті виключать освітлення головного його символу – Тернопільського замку.

Фастів

У місті Фастів на підтримку Години Землі світло буде вимкнене на території Громадського демократичного простору «П’ятачок Демократії»

Харків

У Харкові 30 березня на годину буде вимкнене декоративне підствітлення Свято-Благовіщенського кафедрального собору, площі біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, площі Конституції. 

Хмельницький

На Годину Землі 30 березня зануриться у темряву Майдан Незалежності та визначні пам’ятники міста. 
 
29 березня на базі Центру енергоефективності відбудеться просвітницький захід, присвячений кампанії, для школярів 6-9 класів.

Громадська молодіжна рада ​запрошує хмельничан долучитись до Година Землі та взяти участь у світловому флешмобі "Підзаряди Землю". Відповідно до ідеї флешмобу, учасники відтворюватимуть логотип Години Землі - знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків та телефонів. Приходьте 30 березня о 19:30 на майданчик біля кінотеатру ім. Т. Шевченка. Беріть з собою телефон або ліхтарик.​

Хмільник

На Годину Землі зануряться у темряву видатні пам'ятки та будівлі, що є символами міста.

Хотин

На одну годину згасне освітлення на території Хотинської фортеці. У НПП «Хотинський» та навчальних закладах міста пройдуть екопросвітницькі заходи.

Чернівці

30 березня о 20:30 у Центрі культури «Вернісаж» (вул. Івана Франка, 15) у рамках  Години Землі відбудеться виставка при свічках, що дозволить доторкнутися до мистецтва під іншим кутом зору – із думкою про екологію.

Чортків

На Годину Землі згасне освітлення на центральних вулицях міста. Піцерія "Presto", піцерія "Челентано", музей-їдальня "Пан Чартковський", ресторан "Гетьман", ПАБ "Сова", кафе "Piazza" запрошують містян провести екологічну акцію у компанії друзів та сім'ї, та повечеряти у цих закладах без світла, лише при свічках. 

Яремче

На Годину Землі буде частково вимкнене вуличне освітлення. У навчальних закладах Яремчанщини пройдуть тематичні уроки та обговорення.