Кампанія "Вода для життя!" | WWF ukraine
© WWF

Кампанія "Вода для життя!"

Header Water Tour

Кампанія "Вода для життя!"

 rel= © WWF

Інформаційний тур «Вода для Життя» є частиною міжнародної кампанії - Європейського водного туру WWF, який проходить в Угорщині, Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, Україні тощо.

В нашій країні Водний тур подорожуватиме з 2 по 10 червня 2012 року по 6 містах Україні. Організаторами туру виступають Всесвітній фонд природи (WWF), Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» та Творче об’єднання «Екологічні ініціативи».

Метою туру є інформування широких верств населення про причини та наслідки зменшення питних водних ресурсів, а також, звернення уваги преси до проблеми забруднення та браку питної води, впровадження охоронних дій з боку уряду, місцевої влади та пересічних громадян щодо збереження водних ресурсів.

Інформаційний тур "Вода для життя" стартує в Ужгороді на початку червня і пройде послідовно в ряді міст:

02.06. – м. Ужгород (Театральна Площа)
03.06. – м. Львів (Площа Митна)
05.06. – м. Київ (Арка Дружби народів)
06.06. – м. Київ (Водно-інформаційний центр)
07.06. – м. Одеса (Думська площа)
08.06. – м. Ізмаїл (пр-т Суворова)
09.06. – м. Вилкове (вул. Леніна, біля Будинку Культури)
WWF's Water Tour stops in Belgrade, 2012.

© WWF

Що ж представляє собою тур?

Кампанія складається з мобільної експозиції, до складу якої входять:

- вантажівка, обладнана сонячними панелями й повітряним млином, які дають "зелену" енергію. Це дозволяє власній системі електроживлення вантажівки підтримувати саунд систему й відеопанель, на якій будуть демонструватися фільми й відеоролики на водну тематику.

- надувний кольоровий тент, який дозволяє привернути увагу перехожих до експозиції. Не проходьте повз!

- інформаційні панелі, що дають основну інформацію про властивості води, водну кризу у світі та її наслідки для природи і людства.

технології та поради для домівки, які допоможуть Вам внести свій внесок у збереження водних ресурсів у Вашому повсякденному житті.

- цікаві прилади та інтерактивні елементи, спеціально створені для Водного туру, щоб наочно продемострувати роль води та водойм у нашому житті.

Для дітей під час туру будуть проводитись пізнавальні уроки «Водний Експериментаріум» та захоплюючі ігри. Окрім того, паралельно з експозицією заплановані цікаві уроки про воду в школах зазначених міст.

Стежте за перебігом кампанії, а також користуйтеся нашими порадами, щоб зменшити споживання водних ресурсів! Підрахуйте, також, Ваш власний Водний відбиток за допомогою Водного калькулятора!

Запрошуємо Вас разом з дітьми відвідати експозицію водного туру у Вашому місті з 10.00 до 18.00.


Water Tour - Lessons on water (Ukraine)

© Aquaschool

Water Tour 2012

© WWF

Water Tour 2012

© WWF

Water Tour - water filter.
© © WWF © WWF

Water Tour - information table.
© © WWF © WWF

WWF’s Water Tour truck, which is travelling around the region until the end of 2012 raising awareness of water footprint issues, was located at the finish line of the event.
© WWF’s Water Tour truck, which is travelling around the region until the end of 2012 raising awareness of water footprint issues, was located at the finish line of the event. © WWF

Water Tour in Serbia.
© © WWF © WWF

The Danube PES project, Water Tour, 2011.
© The Danube PES project, Water Tour, 2011. © WWF DCPO

Water Tour in Serbia.
© © WWF © WWF