Інтерактивний центр сталого розвитку GreenHouse | WWF ukraine

Інтерактивний центр сталого розвитку GreenHouse

Ми працюємо над створенням інтерактивного освітнього Центру сталого розвитку (GreenHouse) в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка. На базі Центру діятиме виставкова експозиція «зелених» технологій, проводитимуться освітні заходи та інформаційно-просвітницька робота для школярів, студентів та всіх відвідувачів ботанічного саду щодо практик охорони природи та сталого розвитку. 

Центр створюється для того, щоб у цікавій та доступній формі розказати українцям про технології, цінності та звички, що дозволять побудувати майбутнє, в якому економічний розвиток відбуватиметься на благо суспільства та зі збереженням навколишнього середовища. Це і є сталий розвиток.

Центр буде відкритий для всіх відвідувачів ботанічного саду і міститиме експонати, що зацікавлять не тільки школярів та студентів, але й молоді родини та пересічних українців, природоохоронні установи, екологічні та інші спільноти та організації.

Приміщення Центру буде побудоване та обладнане за принципами «Зеленого офісу» з використанням товарів та послуг, що дозволяють зменшити вплив на довкілля у порівнянні з традиційними технологіями будівництва. Запрошуємо бізнес-компанії познайомитися з принципами «Зеленого офісу» та перейняти корисний досвід.

В Центрі сталого розвитку можна буде дізнатись про:
  • природні процеси, що забезпечують здатність екосистем підтримувати життя людства;
  • вплив змін клімату на Україну;
  • використання відновних джерел енергії в побуті й промисловості;
  • енергоефективність, що зменшує негативний вплив на довкілля та допомагає заощаджувати кошти;
  • практики сталого сільського господарства для підвищення родючості ґрунтів та зменшення забруднення вод та повітря;
  • управління відходами та їх утилізацію;
  • значення рівня життя та добробуту для сталого розвитку;
  • перспективні стратегії розвитку бізнесу;
  • важливість освіти жінок та гендерної рівності;
  • та ще багато іншого.

Але щоб добудувати центр, нам потрібна Ваша допомога. Беріть участь у кампанії "Цеглинка для майбутнього", подаруйте цеглинку Центру та увічніть своє ім'я на стінах Центру.
 

Дайте шанс майбутньому – подаруйте цеглинку Екоцентру! 


© WWF

...

"Охорона довкілля може бути цікавою та інтерактивною, надихати людей на дії. Саме на таких засадах ми створюємо Центр сталого розвитку. Завітайте до нас, щоб  пограти в екологічні ігри, приготувати чай, використовуючи сонячну енергію, дізнатись про вирішення глобальних проблем, спробувати побудувати «зелене» місто майбутнього чи іншим чином весело та корисно провести час разом з Вашою родиною."

Олександр Баськов, координатор проекту

© WWF-DCP

Запрошуємо до співпраці журналістів та медіа, а також громадські та бізнес-організації, що працюють за тематикою Центру чи хочуть стати партнерами проекту.

Олександр Баськов,
координатор проекту  
E-mail: oleksandrbaskov@gmail.com
Моб.: 0990491844, 0634784773.

Partners logos (Ecocentre in Kiev, Ukraine).
© © Ecocentre © Ecocentre

Проект реалізується Українським екологічним клубом «Зелена Хвиля» у співпраці з WWF в Україні та Національним Ботанічним садом ім. М.М.Гришка, за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Ecocentre for Sustainable development (Kiev, Ukraine).
© © Ecocentre © Ecocentre

Activități în aer liber - eveniment final ESFALP 2013, Moeciu, Brașov
© © Lukas Ilgner © Lukas Ilgner

ESFALP 2013 kick-off meeting
© © Lukas Illgner © Lukas Illgner